Carrefour modernizuje Galerię Zdrój

Autor: dlahandlu.pl/pr 30 czerwca 2015 14:45

Galeria Zdrój mieszcząca się w Jastrzębiu Zdroju, przechodzi obecnie przebudowę i modernizację wnętrza, a także rozbudowuje swoją ofertę handlową.

W Galerii Zdrój zostanie otwarty pierwszy w mieście sklep szwedzkiego giganta odzieżowego – marki H&M. Zajmie on lokal o powierzchni ponad 1600 mkw. Do grona najemców dołączy również popularna polska marka młodzieżowa - Diverse, która otworzy swój salon na powierzchni blisko 200 mkw. W galerii działa również hipermarket Carrefour, który został kompleksowo zmodernizowany i przebudowany w pierwszym kwartale bieżącego roku.

Modernizacja Galerii Zdrój, której zakończenie planowane jest na drugie półrocze tego roku, obejmie remodeling wnętrz, wymianę małej architektury oraz wprowadzenie spójnego systemu informacji wizualnej. Celem prowadzonych prac jest zapewnienie klientom oraz najemcom nowoczesnej przestrzeni do zakupów oraz repozycjonowanie galerii w mieście.

Galeria Zdrój to największa galeria handlowa Carrefour w Jastrzębiu Zdroju. Oferuje ona mix blisko 50 rozpoznawalnych marek sieciowych oraz lokalnych najemców, w tym duży hipermarket sieci Carrefour.

W pierwszym kwartale 2015, Carrefour znacząco zwiększył dynamikę modernizacji swoich centrów handlowych i hipermarketów. Obecnie spółka realizuje równoległe trzy remodelingi galerii: w Rybniku, Grudziądzu i Jastrzębiu Zdroju.

Właścicielem i zarządcą Galerii Zdrój jest Carrefour Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,19

  • Śr

    4,27

  • Min

    3,05

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane