PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Carrefour odświeża markę własną

Autor: www.dlahandlu.pl 13 stycznia 2015 14:07

Z początkiem 2015 roku Carrefour Polska odświeża markę własną produktów „Jakość Carrefour", zmieniając jej nazwę na „Jakość z Natury Carrefour" oraz wprowadzając zmodyfikowane logo. Pojawiają się też nowe produkty: kurczak z chowu wybiegowego, masło oraz sok tłoczony ze świeżych jabłek.

Pierwszym produktem z gamy „Jakość z Natury Carrefour" w Polsce były jabłka, wprowadzone do oferty w 1998 roku i znajdujące się w niej do dzisiaj. Obecnie w polskiej ofercie, poza jabłkami znajdują się: twaróg, miód, ziemniaki, cebula, marchew, kurczak z chowu wybiegowego, masło, sok tłoczony z jabłek, a także importowana z Hiszpanii szynka serrano i łosoś pochodzący z Norwegii.

Carrefour Polska zaprezentował trzy nowe produkty „Jakość z Natury Carrefour". We współpracy z Mleczarnią EkoŁukta opracował metody produkcji masła osełkowego, a dzięki kooperacji z Gospodarstwem Sadowniczym Piotra Korczaka i Tłocznią Soków Gwiazda do sprzedaży wprowadzono sok tłoczony ze świeżych jabłek. W grudniu 2014 roku w ofercie znalazł się też kurczak z chowu wybiegowego, pochodzący z regionu Podlasia, karmiony paszą bez GMO i soi. Dostarczany jest do Carrefour przez firmę Sedar.

Grupa Carrefour jest obecna w 34 krajach i jest drugim największym detalistą na świecie oraz liderem wielkiej dystrybucji w Europie. W ponad 10.100 sklepach zatrudnia 365 000 pracowników. W 2013 obroty Grupy wyniosły 100,2 mld euro. 

Carrefour Polska swój pierwszy hipermarket otworzył w 1997 roku w Łodzi. Obecnie, pod szyldem Carrefour w Polsce działa ponad 600 sklepów w różnych formatach, są to: hiper- i supermarkety oraz sklepy osiedlowe: mini-market i convenience. Carrefour jest także właścicielem i zarządcą centrów handlowych, skupionych w dużych i średnich miastach. Ofertę handlową sklepów uzupełniają stacje paliw. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    3,83

  • Min

    2,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane