Carrefour otwiera 40. sklep franczyzowy w Polsce

Autor: dlahandlu.pl 22 czerwca 2010 15:08

Carrefour otwiera 40. sklep franczyzowy w Polsce

Nowa placówka Carrefour express mieści się w centrum Warszawy przy ul. Wspólnej 73. Sklep ma 100 mkw. sali sprzedaży i dwa stanowiska kasowe.


Sklep oferuje ok. 3000 pozycji asortymentowych znanych marek oraz marki własnej Carrefour. W placówce dostępny jest szeroki wachlarz usług: akceptacja kart i płatniczych bonów, płatność rachunków w kasie oraz doładowanie telefonów. Wcześniej działał w tym miejscu sklep indywidualnego właściciela.

Jest to 40-sty sklep franczyzowy Carrefoura w Polsce, a 17-sty otwarty od początku roku. Do końca roku Carrefour zamierza otworzyć jeszcze 60
sklepów franczyzowych. Franczyzowa oferta Carrefoura jest skierowana do osób, które prowadzą lub chcą prowadzć sklepy o pow. sprzedaży od 100 do 400 mkw. Swoim partnerom franczyzowym Carrefour oferuje m.in. koncept handlowy, dostosowany do potrzeb sklepu asortyment, logistykę i informatykę, szkolenia, współfinansowanie inwestycji (sprzęt informatyczny i część wyposażenia), wsparcie handlowe przed otwarciem i w trakcie działania sklepu.

Firma zamierza otwierać sklepy franczyzowe w dużych miastach na osiedlach mieszkaniowych, ale także w małych miejscowościach i na wsiach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,99

  • Śr

    3,85

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9685

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane