Carrefour otwiera dwa sklepy jednego dnia - hipermarket i supermarket premium

Autor: dlahandlu.pl 25 października 2017 12:20

Carrefour otwiera dwa sklepy jednego dnia - hipermarket i supermarket premium Fot. Shutterstock

25 października Carrefour Polska otworzył w Piotrkowie Trybunalskim swój nowy hipermarket.  Hipermarket na powierzchni blisko 3 000 m kw. zaoferuje ponad 30 tysięcy produktów. Carrefour poinformował także o otwarciu pierwszego supermarketu w segmencie premium w Bydgoszczy, a jednocześnie szóstego sklepu w tym formacie otwartego w 2017 roku. Sklep oferuje 19 tysięcy produktów oraz najnowsze rozwiązania handlowe.

Nowy hipermarket Carrefour mieści się w Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Słowackiego 123 i jest to koncept handlowy sklepu kompaktowego. Tym samym Carrefour Polska powiększył swoje portfolio wielkopowierzchniowych obiektów handlowych w Polsce do 88 sklepów. Placówka zastąpiła działający wcześniej w tym miejscu hipermarket Tesco.

Hipermarket oferuje klientom blisko 130 rodzajów warzyw i owoców pochodzących również od lokalnych dostawców i producentów, dział „Kuchnie Świata” oraz dział produktów prozdrowotnych, w tym około 400 produktów ekologicznych, sojowych, bezglutenowych, bez laktozy, a także produktów dla diabetyków. Przy wejściu do hipermarketu została zlokalizowana dodatkowo strefa gastronomiczna „Smacznie”, oferująca jedzenie na wynos. W sklepie działa 10 stanowisk w linii kas, w tym kasa rodzinna, oraz pracuje blisko 100 pracowników. Sklep będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 8-24 oraz w niedzielę w godzinach 8-21.

- Wprowadzając nowe rozwiązania i stale udoskonalając format hipermarketów, budujemy silną pozycję Carrefour na polskim rynku, a także nieprzerwanie dbamy o zainteresowanie klientów naszą ofertą. Przy każdej inwestycji ze szczególną dbałością podchodzimy do 5 strategicznych dla Carrefour obszarów, jakimi są: jakość, wybór, niskie ceny, zdrowie oraz bliskość, zarówno poprzez dostępność sklepów, ale co ważniejsze – przez bliskość w relacjach z klientami – mówi Gilles Ballot, dyrektor BU Hipermarketów w Carrefour Polska.

W sklepie dostępne są powstające na miejscu wyroby dojrzewalni wołowiny oraz własnej Wędzarni Carrefour.  Pracownik działu mięsnego może też zmielić mięso na życzenie klienta.

Carrefour oferuje gamę około 300 piw, w tym produkty regionalne pochodzące z Łodzi i Piotrkowa Trybunalskiego. Miłośnicy win mogą skorzystać z podpowiedzi Elektronicznego Sommeliera, który wybierze odpowiedni produkt w zależności od okazji i oczekiwań klienta.

Wśród kilkudziesięciu tysięcy artykułów dostępnych w nowym hipermarkecie klienci znajdą również markę „Jakość z Natury Carrefour” oraz nowe produkty marki własnej, takie jak kawa Montmartre, pieluszki Nello. Uzupełnieniem oferty hipermarketu jest wybór produktów sezonowych.

 • manager 2017-10-25 15:48:02

  Powtórzę: a Tesco na to : NIEMOZLIWE :)

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,89

 • Śr

  1,27

 • Min

  0,87

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane