Carrefour otworzył czwarty supermarket premium w Polsce

Autor: www.dlahandlu.pl 1 grudnia 2016 11:54

Carrefour Polska kontynuuje rozwój sieci supermarketów w segmencie premium, wychodząc z kolejnym otwarciem poza rynek aglomeracji warszawskiej. Nowy supermarket Carrefour został otwarty 30 listopada b.r. w Galerii Słonecznej. Wcześniej w tym miejscu działał sklep Marcpol.

W supermarkecie, na powierzchni około 1300 mkw., klienci znajdą ponad 15 tysięcy różnych produktów. W specjalnie wyeksponowanej strefie „Targ Świeżości” można wybierać spośród ok. 200 rodzajów warzyw i owoców, w tym warzyw i owoców bio, jak również wielu produktów regionalnych.

- W naszej strategii handlowej, która opiera się na nowoczesności, różnorodności i komforcie zakupów, bardzo dużą wagę przywiązujemy do dopasowania oferty naszych sklepów do potrzeb i oczekiwań klientów w poszczególnych miastach– mówi François Vincent, dyrektor supermarketów i sklepów convenience – Premium to jeden z trzech konceptów supermarketów, które wdrażamy na polskim rynku, pozostałe dwa to classic i urban – dodaje François Vincent.

Wyróżnikiem supermarketu Carrefour w Galerii Słonecznej są wypiekane na miejscu pieczywo oraz wędliny tradycyjne, pochodzące z własnej Wędzarni Carrefour. 

W specjalnej strefie zdrowia w sklepie klienci znajdą m.in. produkty bio i ekologiczne, dla diabetyków, bezglutenowe, bez laktozy, sojowe oraz o obniżonej zawartości tłuszczu. Asortyment zdrowych produktów uzupełniają produkty dostępne na wagę, takie jak  bakalie, orzechy, fasola, groch czy soczewica.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane