Carrefour otworzył w Izabelinie nowy supermarket w formacie miejskim (galeria)

Autor: dlahandlu.pl 21 grudnia 2016 10:33

Carrefour otworzył w Izabelinie nowy supermarket w formacie miejskim (galeria) Fot. Carrefour Polska

Nowo otwarty sklep w Izabelinie należy do tzw. segmentu urban, który charakteryzuje się szeroką i różnorodną ofertą produktów świeżych, jak również artykułami prozdrowotnymi, naturalnymi oraz produktami z asortymentu kuchni świata. Nowa placówka o powierzchni 600 mkw. jest w Izabelinie największym sklepem, z najszerszym asortymentem i jednocześnie 12. supermarketem otwartym przez Carrefour w tym roku.

Nowy sklep Carrefour w Izabelinie znajduje się przy ul. Matejki 26. Jego koncept został dopasowany do potrzeb mieszkańców tej okolicy, którzy prowadząc aktywny tryb życia nie mają czasu na długie zakupy, a jednocześnie chcą mieć stały codzienny dostęp do produktów świeżych.

W supermarkecie, na powierzchni 600 mkw, konsumenci znajdą m.in.12 tys. produktów, w tym bogatą ofertę ponad 150 rodzajów warzyw i owoców na Targu Świeżości, a także świeżo wypiekane na miejscu pieczywo. Wśród produktów świeżych dostępne są również nabiał i wędliny pochodzące od lokalnych dostawców. Klienci skorzystać mogą również z lad tradycyjnych, w których znaleźć można ofertę wędlin krojonych, w tym także wyrobów pochodzących z Wędzarni Carrefoura.

Carrefour Polska to multiformatowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 800 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych
i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230.000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,79

  • Śr

    2,29

  • Min

    1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane