PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Carrefour Polska powraca do działalności deweloperskiej, rusza budowa retail parku Sonata

Autor: www.dlahandlu.pl 12 marca 2014 19:12

12 marca br. odbyło się wbicie symbolicznej łopaty pod inwestycję Sonata Park w Sochaczewie. Sonata powstaje obok istniejącego hipermarketu Carrefour przy ul. Warszawskiej, a jej otwarcie planowane jest na trzeci kwartał bieżącego roku.

W parku handlowym o powierzchni ponad 10 000 mkw. GLA pojawią się sklepy wiodących marek odzieżowych oraz hipermarket Carrefour, który zostanie poddany remodelingowi. Zmianie ulegnie jego wewnętrzna aranżacja.

Zdaniem Ronana Martina, wiceprezesa Carrefour Polska, dzięki swojej niezbyt dużej powierzchni, prostej architekturze, a także dogodnej komunikacji stanowią one atrakcyjną przeciwwagę dla multikompleksów handlowych.

- Nie tylko rozpoczynamy budowę Sonaty Park, ale również po kilku latach przerwy powracamy do naszej działalności deweloperskiej w Polsce. Tylko w tym roku rozpoczniemy kilka inwestycji w sektorze handlowym. Będzie to między innymi modernizacja CH Morena w Gdańsku oraz CH Carrefour w Olsztynie. Realizacja tych projektów pozwoli nam na wzmocnienie wartości portfela aktywów i zapewni możliwość dynamicznego reagowania na bieżące zmiany w sektorze centrów handlowych - powiedział Ronan Martin.

Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za proces komercjalizacji Sonata Park została agencja Colliers International.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane