Carrefour Polska uruchomił park handlowy i przebudował 5 centrów handlowych

Autor: dlahandlu.pl 18 grudnia 2014 12:20

W 2014 roku Carrefour Polska otworzył park handlowy Sonata Park w Sochaczewie oraz zakończył przebudowy 5 swoich centrów handlowych. Spółka przedłużyła także ponad 120 umów najmu na łączną powierzchnię 15.000 GLA.

Carrefour zarządza w Polsce ponad 220.000 mkw powierzchni wynajmu (GLA) zlokalizowanymi w 20 galeriach handlowych. W mijającym roku spółka prowadziła inwestycje związane z modernizacją, rozbudową oraz rekomercjalizacją swoich centrów handlowych oraz hipermarketów.

W bieżącym roku Carrefour przeprowadził w sumie 5 remodellingów centrów handlowych oraz mieszczących się w nich hipermarketów. Zmodernizowane zostały obiekty w Kędzierzynie Koźlu, Puławach, Starachowicach, a także Tomaszowie Mazowieckim i Olsztynie. Spółka rozpoczęła również przebudowę jednego ze swoich największych obiektów - CH Morena w Gdańsku, które zostanie powiększone do ponad 33.000 GLA i zyska zupełnie nowy wygląd zewnętrzny i wewnętrzny.

Wraz z przeprowadzanymi modernizacjami, Carrefour zadbał również o odświeżenie mixu najemców w swoich galeriach. - W tym roku nawiązaliśmy współpracę z wieloma markami, których dotąd nie było w naszym portfolio, m.in. H&M, Smyk czy Decathlon. Kolejne sklepy w naszych centrach handlowych otworzyły grupa LPP, Rossmann, Szachownica czy Cukiernia Sowa. Przedłużyliśmy także szereg umów najmu na łączną powierzchnię ponad 15.000 GLA.

Carrefour Polska to sieć handlowa, która posiada doświadczenie deweloperskie, inwestycyjne oraz operacyjne związane z zarządzaniem centrami handlowymi. Spółka zarządza w Polsce ponad 700 sklepami w takich formatach jak: hipermarkety, supermarkety oraz sklepy osiedlowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,59

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane