Carrefour: Pracujemy nad wzmocnieniem relacji z właścicielami sklepów Globi

www.portalspozywczy.pl 30 listopada 2015 14:10

Francuski Carrefour udoskonalił koncept sklepów Globi. Placówki te zostaną nieco upodobnione do sklepów z zielonym szyldem Carrefour Express, choć dostosowane są do nieco innego klienta - wiejskiego, bądź mieszkającego na obrzeżach miast.

- Globi było dotąd luźną formą współpracy z partnerami, polegającą na zaopatrzeniu sklepów i wprowadzeniu naszego logo. Obecnie pracujemy nad wzmocnieniem relacji z właścicielami sklepów Globi. Dodaliśmy do konceptu Globi kilka nowych elementów zapożyczonych z konceptu Carrefour Express - tłumaczy w rozmowie z serwisem portalspozywczy.pl Francois Vincent, COO Supermarkets & Convenience Carrefour Polska.

Sklepy Globi rozwijane będą na osiedlach, szczególnie na peryferiach miast, a także na wsiach. - Nowy koncept pozwoli nam wyjść z ofertą do sklepów generujących mniejsze obroty lub znajdujących się w otoczeniu większej konkurencji. Sklepy będą lepiej dostosowane do realiów panujących na lokalnych rynkach - deklaruje Francois Vincent.

W nowym koncepcie sklepu Globi, Carrefour położy dużo większy nacisk na kilka kategorii produktowych, w tym alkohole i przekąski. W przypadku sklepów zlokalizowanych na wsi, poszerzony zostanie również asortyment non-food.

portalspozywczy.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Paweł 2016-02-03 19:49:26

  Co do Globi i współpracy z Carfurr:

  JEŚLI CHCESZ BYĆ ZDROWY TO NIE WCHODŹ W TO BO BĘDZIESZ CHORY !!!!  cały mój komentarz

  Ps; pozdrawiam logicznie myślących

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,98

 • Śr

  7,70

 • Min

  4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane