Carrefour promuje ofertę e-sklepu na Warszawskich Targach Książki

Autor: www.dlahandlu.pl 19 maja 2016 10:26

Carrefour Polska będzie obecny w Strefie Frankofonii podczas 7. Warszawskich Targów Książki, które odbędą się w dniach 19-22 maja. Odwiedzający stoisko firmy poznają, między innymi, nową ofertę książek w asortymencie sklepu eCarrefour.pl.

Targi Książki odbywają się w Warszawie już po raz siódmy i kolejny rok z rzędu goszczą na Stadionie PGE Narodowym. Dla wielbicieli książek francuskich została przygotowana Strefa Frankofonii, w której swoje stoisko będzie miał Carrefour Polska, gdzie zaprezentuje ofertę w eCarrefour.pl.

Na miejscu goście poznają nową ofertę książek, która z okazji święta czytelnictwa zadebiutowała właśnie w sklepie eCarrefour.pl. Na interaktywnych ekranach, odwiedzający będą mogli przejrzeć 30 kategorii i kilkadziesiąt podkategorii literackich. Internetowa platforma sprzedaży wprowadziła do swojego asortymentu ponad 1600 tytułów.  Dodatkowo, dzięki usłudze click&collect, klienci mogą odebrać towar osobiście w jednym z 21 sklepów w 16 miastach lub zamówić przesyłkę kurierską do dowolnego miejsca w Polsce.

Na stoisku Carrefour zaplanowano także szereg innych aktywności. 21 i 22 maja, w sobotę i niedzielę, odbędzie się pokaz live cooking na którym swoje zdrowe menu zaprezentuje ambasador marki „Jakość z Natury” – David Gaboriaud.


Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane