PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Carrefour przyjmuje startegię rozwoju Biedronki

Autor: Dziennik Gazeta Prawna 24 września 2010 13:35

Carrefour stawia na rozbudowę małych sklepów i rozszerzenie sprzedaży towarów pod marką własną. Strategia przynosi efekty - firma walczy o pozycję lidera na polskim rynku - czytamy w Dzienniku Gazecie Prawnej.

Firma obniża ceny, rozszerzając asortyment o towary pod marką własną i myśli o uruchomieniu supermarketu sprzedającego jedynie produkty z logo Carrefoura.

Jak zauważa cytowany przez "DGP" Tomasz Manowiec, analityk z BGŻ, popyt na towary pod markami własnymi sieci jest na razie zbyt mały na naszym rynku, by otwarcie dyskontu Carrefoura było opłacalne. Dlatego trzeba będzie poczekać kilka lat na otwarcie dyskontu Carrefoura w naszym kraju.To nie znaczy, że sieci dyskontowe, takie jak Lidl, Kaufland czy Biedronka, mogą się czuć bezpieczne - twierdzi "DGP". W tym roku walka o klienta wyraźnie się zaostrzyła.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • relom 2011-03-31 09:01:45

  Z sytuacją spotkałem się w markecie CH Czyżyny na ul. Medweckiego w Nowej Hucie. Gazetka obowiązuje od 30 marca 2011 roku. Wszystkie produkty z gazetki są od tego dnia na promocji, a na głównej stronie pierwszej Piwo Carslberg kup jeden za 11.99zł i weź drugi za grosz i w małym okienku napisane obowiązuje od 2 kwietnia. Nabrałem produktów z gazetki, które mi pasowały no i to piwo na kasie się okazało, że piwo za 4-pak kosztuje 12.99zł i za 2 4-paki wyszło mi 25.98zł idę do reklamacji i niemiła pani oświadcza mi, że nie ma promocji, że trzeba dokładnie czytać, a ja, że chcę oddać bo mi cena nie pasuję, że wziąłbym inne piwo. Niemiła pani stwierdziła, że zwrotów nie ma i mogę napisać opinię do dyrektora marketu o swoim niezadowoleniu. Wpieniony jak nigdy napisałem co o tym myślę, żeby tak człowieka w błąd wprowadzić. Oni żyrują na nieostrożności ludzi. Więcej nie zaczepię się o ten sklep! każdemu będę mówił o ich praktykach. Będę im robił wszędzie antyreklamę. Nigdzie indziej w marketach nie spotkałem się z takim czymś, nigdzie nie ma problemu z zwrotem towaru po przejściu przez kasę jak komuś coś nie pasuje. Nie ma nigdzie tabliczki: zwrotów nie przyjmujemy, lub po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględnia się, lub choćby pocałujcie mnie w d...

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  26,60

 • Śr

  18,02

 • Min

  13,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane