Carrefour rekomercjalizuje swoje centra handlowe

Autor: www.dlahandlu.pl 18 czerwca 2013 15:06

Carrefour Polska intensywnie rozwija sieć posiadanych centrów handlowych, zarówno pod względem ich modernizacji, rozbudowy oraz częściowej lub całkowitej rekomercjalizacji. W obecnej chwili prowadzone są intensywne działania rekomercjalizacyjne w kilkunastu obiektach Carrefour. Mają one na celu poszerzenie bieżącej oferty centrum, a także „odmłodzenie" jego wizerunku na lokalnym rynku.

Carrefour sfinalizował w ciągu pierwszego półrocza bieżącego roku 57 umów najmu na łączną powierzchnią 7 593 mkw. GLA

Umowy zostały zawarte m.in. z takimi firmami jak: Decathlon XS, który swój salon o powierzchni 1000 mkw. otworzył w „Galerii AKS" w Chorzowie; z siecią drogerii Hebe, która w centrum handlowym „Galeria Gryf" zajęła salon o powierzchni 448 mkw., natomiast w „Galerii Śląskiej" w Rybniku objęła powierzchnię 343 mkw., jak również z firmą Triumph, która wzbogaci ofertę handlową centrum handlowego „Morena".

Carrefour Polska sfinalizował również umowę z polską firmą odzieżową „Szachownica", która uruchomi 4 salony w centrach handlowych Carrefour: „Galeria Gryf" (450 mkw.) „Galeria Kalisz" (270 mkw.), „Galeria AKS" (303 mkw.) oraz „Piekary" (293 mkw.) w Legnicy oraz kolejną z siecią Coccodrillo, która dołączyła do grona najemców w „Galerii Słowiańskiej" (60 mkw.) w Zgorzelcu.

W centrum handlowym „Morena" oraz w „Galerii Grudziądzkiej pojawią się salony polskiej marki ITALIAN FASHION, która zajmie odpowiednio powierzchnię 61 mkw. i 70 mkw.

Carrefour Polska zawarł również umowę z australijską firmą Diva, oferującą szeroki wachlarz biżuterii dla młodych klientów, jak również z Alior Bank Express oraz Pepco. Wszystkie te marki wzbogacą ofertę m.in. centrum handlowego „Zielone Wzgórze" w Białymstoku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,77

  • Min

    2,90

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane