Carrefour rozpoczyna sprzedaż swojej pierwszej książki na polskim rynku

Autor: pr, dlahandlu.pl 15 marca 2017 14:12

Od 15 marca klienci hiper- i supermarketów Carrefour, a także sklepu internetowego eCarrefour.pl oraz wybranych sklepów convenience, będą mogli kupić pierwszą książkę wydaną przez Carrefour w Polsce. Dwujęzyczna polsko-francuska publikacja, pt. „Z miłości do smaku” łączy elementy książki kucharskiej, przewodnika kulturalnego oraz poradnika w zakresie zdrowego odżywiania.

Książka, pt. „Z miłości do smaku” powstała z okazji 20-lecia obecności Carrefour w Polsce, które firma obchodzi w 2017 roku. Dzięki współpracy z partnerami takimi jak Instytut Francuski, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, grupa Orbis oraz Instytut Paula Bocuse, a także znanymi polskimi i francuskimi kucharzami i pasjonatami gotowania oraz autorytetami świata nauki, sportu i biznesu, książka oferuje oryginalne na polskim rynku podejście do tematu kuchni, kultury polsko-francuskiej oraz zdrowego odżywania.

- Drodzy Czytelnicy, z radością oddajemy w Wasze ręce tę wspaniałą książkę kucharską wzbogaconą licznymi przepisami francuskich i polskich szefów kuchni, wieloma stronami poświęconymi sztuce stołu i sztuce życia, ale także dobremu samopoczuciu i zdrowiu, podkreślając znaczenie jakości produktów! Carrefour, grupa Orbis i Instytut Francuski w Polsce podzielają te same wartości w dążeniu do doskonałości czy to w świecie handlu, doświadczeniu hotelarskim czy też w dziedzinie języka i kultury. To właśnie powody, dla których wymyśliliśmy tę książkę wspólnie” – napisali we wspólnej przedmowie do książki - Prezes Carrefour Polska Guillaume de Colonges, Dyrektor Instytut Francuskiego Stanislas Pierret oraz Prezes Orbis Gilles Clavie.

Na ponad 200 stronach nowej książki Carrefour, czytelnicy odnajdą inspirację do przygotowania ponad 50 potraw kuchni polsko-francuskiej.

Książka „Z miłości do smaku” oferowana będzie od 15 marca br. w cenie 49 złotych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    7,70

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane