PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Carrefour stawia na nowotarskie akcje promocyjne

Autor: dlahandlu.pl 23 lutego 2011 15:11

23 lutego w sklepach Carrefour rusza pierwsza w tym roku akcja "Kasa wraca jak bumerang" - w zamian za dokonane zakupy, klienci otrzymają zwrot dużej części wydanych pieniędzy w postaci e-Bonów. Akcja będzie miała miejsce w hipermarketach Carrefour oraz supermarketach Carrefour Market i potrwa do 28 lutego.

Kupując produkty oznaczone bumerangiem, będącym logo promocji, klient otrzymuje paragon, a wraz z nim e-Bon, na którym widnieje przysługująca mu kwota zwrotu. E-bony będzie można wykorzystać na zakup dowolnych produktów w sklepach Carrefour pomiędzy 8 marca a 30 kwietnia.

- Promocja Bumerang jest nowatorską, w pełni opracowaną przez Carrefour akcja handlową, którą rozwijamy od października 2010 r. Po raz pierwszy w Polsce sieć handlowa proponuje swoim klientom zwrot pieniędzy w postaci drukowanych w kasach e-Bonów, dochodzący do 90 proc. wartości towarów objętych promocją. Innowacyjne jest również to, że klient może wykorzystać e-Bon na dowolne zakupy z całej oferty sieci hipermarketów i supermarketów Carrefour - powiedział Robert Noceń, dyrektor marketingu Carrefour Polska.

Zobacz ceny w sklepach Carrefour

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    24,90

  • Śr

    17,13

  • Min

    13,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane