PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Carrefour szuka chętnych na działki o powierzchni 100 tys, mkw. w Gliwicach

Autor: dlahandlu.pl 14 maja 2014 12:32

Carrefour Polska podjął decyzje o waloryzacji należących do firmy działek o łącznej powierzchni ponad 100 000 mkw. położonych przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego w Gliwicach. Teren znajduje się w pobliżu parku handlowego Arena Gliwice.

Istnieje możliwość dowolnego łączenia działek i uzyskanie w ten sposób, dopasowanego do indywidualnych potrzeb przyszłych inwestorów terenu. Teren posiada pełną infrastrukturę techniczną i dostęp do instalacji deszczowej, sanitarnej, gazociągowej i wodociągowej. Miejski plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza w tym miejscu działalność biurową oraz handlową, a na terenach rekreacyjno - sportowych możliwa będzie budowa takich obiektów jak sale gimnastyczne, baseny czy hale sportowe.

Na potrzeby wspomnianej inwestycji Carrefour Polska wraz firmą KrakInvest opracował wstępne warianty zabudowy z możliwością ich indywidualnego dopasowania.

Obecnie pod szyldem Carrefour funkcjonuje ponad 600 placówek handlowych, do których należą hipermarkety, supermarkety oraz sklepy convenience. W województwie śląskim Carrefour posiada łącznie 80 placówek handlowych we wszystkich formatach. Firma jest również właścicielem i zarządcą centrów handlowych oraz sieci stacji paliw. W portfelu nieruchomości firmy znajdują się również rezerwy terenowe położone przeważnie w sąsiedztwie posiadanych placówek handlowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8423

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 648989

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane