PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Carrefour testuje koncept gastronomiczny Hot Point Cafe and Bistro

www.portalspozywczy.pl 3 stycznia 2013 20:07

W hipermarkecie Carrefour Warszawa Wileńska, na miejscu stoiska "Grill" działa od kilku tygodni w ramach testów punkt gastronomiczny Hot Point Cafe and Bistro. Jak dowiedział się serwis portalspozywczy.pl, jeśli wyniki nowego projektu będą pozytywne, placówki z tym logo mogą powstać także w kolejnych polskich sklepach sieci Carrefour.

Hot Point Cafe & Bistro to nowy koncept kawiarniano-barowy, który francuski operator uruchomił we współpracy z partnerem zewnętrznym. Jednocześnie jest to kolejny, po restauracji McDonald's w Carrefour Arkadia, projekt gastronomiczny wprowadzony przez Carrefoura do swoich sklepów.

- Punkt gastronomiczny Hot Point Cafe & Bistro, działający na terenie hipermarketu Carrefour Wileńska, został otwarty w ramach testu i funkcjonuje na zasadzie wynajmu powierzchni od firmy Carrefour, podobnie jak restauracja McDonald's w Carrefour Arkadia - mówi Donata Wancel z biura prasowego Carrefour Polska.

Przedstawiciele sieci Carrefour nie chcą zdradzić wyników sprzedaży nowego projektu. Zaznaczają jednocześnie, że jest zbyt wcześnie aby mówić o planach rozwoju konceptu Hot Point Cafe & Bistro w pozostałych hipermarketach sieci w Polsce. - Na obecną chwilę nie ma konkretnych planów dotyczących rozwoju koncepcji i objęcia działalnością większej liczby sklepów, chociaż nie wykluczamy takiej możliwości - zależnie od efektów, w przyszłości mogą powstać kolejne placówki tego typu - wyjaśnia Donata Wancel.

Pod szyldem Carrefour działa obecnie w Polsce ponad 500 placówek: hiper- i supermarkety, przymarketowe stacje paliw, ponad 40 centrów handlowych oraz ponad 250 sklepów franczyzowych Carrefour Express w dwóch formatach: mini-market i convenience.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,20

  • Śr

    2,94

  • Min

    2,28

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane