PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Carrefour walczy o klientów 60+ i wprowadza Kartę Seniora

Autor: dlahandlu.pl/pr 23 maja 2011 13:54

Carrefour Polska wprowadza do swoich hipermarketów Kartę Seniora, dzięki której klienci powyżej 60 roku życia w każdy wtorek będą mogli uzyskać do 10 proc. rabatu na zakupy.

Karta Seniora dostępna będzie w 87 sklepach sieci, tj.: we wszystkich hipermarketach Carrefour i dwóch supermarketach Carrefour Market, które są objęte programem (sklepy w Warszawie, przy ul. Światowida 18 oraz ul. Powsińskiej 31). Z nowej karty będzie można korzystać już od 31 maja br.

Podobnie jak dotychczas, akcja Dzień Seniora obowiązywać będzie w każdy wtorek. Wszyscy klienci, którzy przekroczyli 60. rok życia i w jednym ze sklepów biorących udział w akcji dokonają tego dnia zakupów za co najmniej 50 zł, otrzymają przy kasie e-kupon o wartości sięgającej do 10% wydanej kwoty. Otrzymane e-kupony zastąpią dotychczasowe bony towarowe Carrefour. Maksymalna wartość e-kuponów, które klient może otrzymać podczas jednorazowych zakupów wynosi 300 zł. Rabat dotyczy większości artykułów. Przy następnych zakupach klient zapłaci mniej
o kwotę podaną na e-kuponie rabatowym.
Zapisy na Kartę Seniora będą prowadzone w sklepach Carrefour już od 24 maja.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,40

  • Śr

    4,43

  • Min

    2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane