PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Carrefour wejdzie w internetową sprzedaż żywności

Autor: dlahandlu.pl 22 marca 2016 14:30

Carrefour wejdzie w internetową sprzedaż żywności fot. shutterstock

Na bazie e-sklepu eCarrefour.pl, który ruszył w grudniu 2015 roku z ofertą 800 produktów non-food (głównie z kategorii elektroniki) sieć planuje uruchomienie sprzedaży żywności online.

Jak deklaruje Guillaume de Colonges, prezes sieci Carrefour na razie jest za wcześnie, aby mówić jak dokładnie będzie funkcjonowała sprzedaż żywości w ramach e-sklepu Carrefour. - Póki co nasz projekt e-commerce jest jeszcze ciepły - powstał raptem w grudniu 2015 r. Jaki model docelowo osiągnie na formuła trudno prognozować. Wybierzemy rozwiązania, które w najbardziej nowoczesny sposób pozwolą na udostępnianie klientom żywności. Jednak obecnie skupiamy się na poszerzaniu oferty w kategorii non food i wprowadzeniu do sprzedaży: książek, produktów sportowych i sezonowych: rowerów, artykułów do ogrodu. Oferta non food będzie rozwijana w modelu ogólnopolskim. Jednak przed nami jeszcze dużo pracy, by uczynić stronę e-sklepu bardziej dynamiczną, tak by ilość odwiedzin przełożyła się finalizację transakcji i dokonanie zakupu - powiedział prezes. Pierwsze bardziej szczegółowe informacje odnośnie sprzedaży żywności będą znane za ok. 6 miesięcy. Wiadomo już, że sprzedaż żywności rozpocznie się w dużych miastach, na początku w Warszawie i następnie będzie rozwijana w kolejnych miastach. 

Obecnie w hipermarkecie Carrefour w PH Zakopianka w Krakowie testowana jest jedna z możliwości odbioru zakupów w formule click&collect.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Maciej2*%* 2016-03-23 10:17:12

  ciekawa strona mają duży wybór agd i rtv można także zakupić artykuły sezonowe online

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  12,99

 • Śr

  7,51

 • Min

  4,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane