Carrefour wprowadza do swoich sklepów zakłady gry Eurojackpot

dlahandlu.pl 24 listopada 2017 13:43

W super- i hipermarketach Carrefour Polska można nabyć zakłady gry Eurojackpot – największej w Europie gry liczbowej, którą w Polsce organizuje Totalizator Sportowy – właściciel marki LOTTO. Carrefour jest pierwszą siecią handlową w Polsce, w której za zakłady gier LOTTO można płacić kartą płatniczą.

Eurojackpot to gra liczbowa, która powstała w 2012 roku. W grze biorą udział gracze z 18 państw europejskich, w tym od 9 września 2017 r. z Polski. Gracze mogą typować własne liczby lub grać na chybił trafił, a pojedynczy zakład kosztuje 12,50 PLN. W każdym losowaniu celem jest trafienie 5 z 50 liczb oraz 2 z 10 liczb. Gra oferuje aż 12 stopni wygranych – najwięcej spośród wszystkich gier LOTTO, a główna wygrana może wynieść nawet 90 milionów euro, czyli ok. 375 000 000 zł. Gwarantowana pula na wygrane I stopnia w każdym losowaniu to 10 000 000 euro, czyli ponad 41 000 000 zł. Dodatkowo gracze w Polsce wygrywają więcej niż w innych krajach dzięki doliczanej do wygranych nadwyżce wynikającej z korzystnej wymiany kursowej złotego na euro.

Klienci sklepów Carrefour już teraz mają możliwość nabycia zakładów Eurojackpot w kasach super- i hipermarketów. W tym samym miejscu zagrać można również w Lotto – najpopularniejszą grę liczbową w Polsce. Co istotne, w przypadku obu gier możliwa jest płatność kartą za zakłady, co jest zdecydowanym ułatwieniem dla klientów. Dodatkowo, klienci sklepu mogą zapoznać się z informacją o aktualnych kumulacjach w grach liczbowych na ekranach znajdujących się przy linii kas.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9045

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane