PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Carrefour wraz z Disneyem wprowadzą na rynek jogurty

Autor: dlahandlu.pl 19 maja 2010 14:49

Carrefour we współpracy z wytwórnią Walta Disney'a wprowadzi na rynek nową serię produktów spożywczych dla dzieci pod marką własną. Linia Carrefour i Disney dla dzieci obejmuje około 50 produktów, takich jak makarony, serki, tarty, jogurty, płatki i inne.


Produkty w serii Carrefour Disney mają wielkość dostosowaną do potrzeb dzieci. Zawierają ograniczoną ilość soli, tłuszczu i cukru. Prezes Carrefour Polska zapowiedział, że działania te są podejmowane w ramach rozwoju strategii marki własnej.

W supermarketach Carrefour market zostanie ograniczona liczba artykułów przemysłowych, a wzrośnie półka z artykułami świeżymi: warzywami i owocami oraz serami, mięsami i wędlinami. Firma stawia także na rozwój półki o najniższych cenach. W ofercie sklepów znalazło się 800 nowych produktów o niskich cenach, dostarczanych przez lokalnych małych i średnich polskich producentów. Towary te oznaczone są logo "produkt polski". Firma zamierza w ten sposób walczyć cenowo z ofertą sieci dyskontowych. Dodatkowo firma zamierza stosować multiformatowe promocje, co oznacza, że część artykułów będzie można kupić w takich samych cenach, zarówno w super- jak i w hipermarketach. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane