Carrefour wydzierżawi od Mirae Asset magazyn w centralnej Polsce

Autor: dlahandlu.pl, za koreaninvestors.com 27 lutego 2018 14:11

Sieć Carrefour wydzierżawi na 10 lat od Mirae Asset Global Investments Co. Ltd. magazyn i towarzyszące obiekty. Detalista zamierza wykorzystywać magazyn do przechowywania towarów dostarczanych do swoich placówek w Łodzi i w centralnej Polsce – informuje serwis koreaninvestors.com.

Nieruchomość znajduje się w Rawie Mazowieckiej w województwie łódzkim. Będzie składać się z magazynu o powierzchni około 65 000 metrów kwadratowych i biura o powierzchni 1500 metrów kwadratowych. Budowa rozpocznie się w marcu, a zakończy się pod koniec tego roku.

Mirae Asset Global Investments Co. Ltd. to wiodący południowokoreański zarządca aktywów. Firma podpisała niedawno przedwstępną umowę z polskim deweloperem na zakup nieruchomości za około 50 miliardów wonów (46 milionów dolarów).

- Centra logistyczne w Polsce uzyskują zwroty w wysokości około 10 proc. rocznie, prawie dwa razy więcej niż w rozwiniętych krajach europejskich – mówi jedno ze źródeł ze strony koreańskich inwestorów.

W 2016 r. dwie południowokoreańskie instytucje finansowe - NH Investment & Securities Co. Ltd. i Hana Financial Investment Co. Ltd. - kupiły w Polsce obiekt logistyczny Amazona za 100 miliardów wonów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,08

  • Min

    1,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5323

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane