Carrefour zajął miejsce Almy w Galerii Olimp. W centrum działa też Alidk

Autor: portalspozywczy.pl 3 kwietnia 2017 10:42

Carrefour Polska, operator spożywczy wynajął 2200 mkw. powierzchni handlowej w Galerii Olimp w Lublinie. W tym samym centrum od 2013 roku działa też sklep sieci Aldik.

Supermarket zostanie zrealizowany w najnowocześniejszym koncepcie. Sklep będzie się wyróżniać designerskim wystrojem wnętrza i nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie zarówno oferty handlowej, jak i marketingu czy digitalizacji.

— Supermarket Carrefour w Galerii Olimp będzie w Lublinie trzecim sklepem w tym formacie  – mówi Ronan Martin, wiceprezes Carrefour ds. ekspansji i centrów handlowych.

W procesie najmu firmę Transhurt, właściciela centrum, reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Colliers International.

— Roszady zachodzące w ofercie Galerii Olimp są odpowiedzią na zmieniające się potrzeby klientów oraz zmiany otoczenia konkurencyjnego w Lublinie. Obecnie trwa tu także rewitalizacja najstarszej części obiektu, gdzie na połowie powierzchni otwarto już klub fitness Get Gym, który zajął 1700 mkw., sklep KIK, Drogerię Natura oraz jedyny w rejonie klub wspinaczki Sky Park na powierzchni 1100 mkw. – komentuje Marta Machus-Burek, dyrektor Działu Powierzchni Handlowych Colliers International.

Do grona najemców galerii dołączyły w ostatnim czasie marki, takie jak: Unisono, Yes, Komfort, Verona, Masha Clothes, apteka DrZdrowie, zaś w najbliższym czasie otworzą się salony Vistuli i Wólczanki, sklep Venezia, jak również kolejna, większa drogeria Rossmann.

Galeria Olimp została rozbudowana w 2013 roku. Na powierzchni blisko 60 000 mkw. GLA znajduje się ponad 260 sklepów marek/

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,58

  • Śr

    3,45

  • Min

    2,38

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane