PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Carrefour zakończył modernizację 
hipermarketu w Elblągu

Autor: elblag.net/dlahandlu.pl 16 grudnia 2015 12:30

W hipermarkecie Carrefour zlokalizowanym w CH Ogrody w Elblągu zakończyła się przebudowa 
i modernizacja wnętrza. W hipermarkecie od nowa zaaranżowano przestrzeń handlową oraz przeorganizowano ułożenie poszczególnych działów i alejek, zgodnie z koncepcją światów produktów Carrefour.

Zmianie uległa nie tyko aranżacja sali sprzedaży, ale także kolorystyka i wyposażenie sklepu, a dzięki wprowadzonym zmianom, sieć mogła znacznie poszerzyć ofertę produktów oraz wprowadzić dodatkowy asortyment.

Carrefour przygotował specjalną ofertę artykułów przemysłowych z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Znalazły się w niej zabawki, wysokiej klasy sprzęt RTV/AGD, w tym popularne tablety i smartfony, a także odzież i tekstylia oraz dobre na każdą okazję zestawy kosmetyków. W ofercie klienci znajdą także bogatą ofertę dekoracji świątecznych.

Przeczytaj także:

Oprócz dużego wyboru produktów przemysłowych, zmodernizowany Carrefour w CH Ogrody oferuje także wiele produktów spożywczych o najwyższej jakości premium ("Jakość z Natury Carrefour”). W stałej ofercie sklepu znajdą się również wyroby charakterystyczne dla różnych kuchni świata, w tym m.in. oryginalne francuskie produkty regionalne pod marką „Reflets de France” oraz włoskie specjały oferowane w ramach linii Terre de Italia.

Klienci zmodernizowanego sklepu mogą również skorzystać z oferty „Targu Świeżości”, czyli zlokalizowanej w centralnej części sklepu, nowej strefy produktów świeżych. Obecnie w ofercie sklepu znajduje się ponad 150 rodzajów warzyw i owoców, a także szeroka oferta mięs i wędlin, w tym wyroby pochodzące od lokalnych i regionalnych producentów.

Na uwagę zasługują także mięsa i wędliny tradycyjne, pochodzące z własnej Wędzarni Carrefour. 

W celu skrócenia czasu obsługi klientów, w sklepie wprowadzono również nowatorski system tzw. „jednej kolejki”, dzięki któremu finalizacja zakupów świątecznych odbywa się szybko i sprawnie. Na uwagę zasługuje również strefa „szybkich zakupów”, dzięki której najpotrzebniejsze produkty klienci mogą kupić bez wchodzenia na teren sali sprzedaży. 

Przebudowa obiektu pozwoliła także na zastosowanie w hipermarkecie innowacyjnych rozwiązań proekologicznych. Stare oświetlenie wymieniono na energooszczędne oświetlenie LED, a w całym sklepie wymieniono sprzęt chłodniczy na wydajniejszy, bazujący na technologii CO2.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Pomarańcza 2015-12-16 13:44:22

  Po to na przykład, że tu jesteś u siebie a nie robisz za popychadło z trzeciego świata??

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,99

 • Śr

  1,36

 • Min

  0,85

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane