PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Carrefour zakończył rebranding hipermarketu w Centrum Warszawa Wileńska

www.portalspozywczy.pl 25 kwietnia 2014 14:26

Sieć Carrefour Polska zakończyła proces remodelingu hipermarketu działającego w Centrum Warszawa Wileńska. Nowa, bardziej nowoczesna i atrakcyjna wizualizacja, a także nowy układ wewnętrzny sklepu jest elementem procesu większych zmian, które przechodzi od 2013 r. cała galeria handlowa.

Prace w hipermarkecie Carrefour Warszawa Wileńska zakończyły się kilkanaście dni temu, obecnie wprowadzane są poprawki i usprawnienia w funkcjonowaniu sklepu i obsługi klientów. Hipermarket w nowej odsłonie nawiązuje swoją kolorystyką i stylistyką do placówek, które zostały przez sieć Carrefour poddane remodelingowi w ciągu ostatnich 2-3 lat, m.in. Carrefour Arkadia, Carrefour Reduta, czy Carrefour Targówek.

Hipermarket Carrefour przeszedł permanentną zmianę począwszy od układu hali sprzedaży, przez nowe bardziej atrakcyjne wizualnie i czytelne oznaczenie działów. Przy wejściu do hipermarketu po prawej stronie znajduje się Strefa Szybkich Zakupów, a także punkt z usługami finansowymi, które następnie przechodzą w linię kas (oprócz kas tradycyjnych, znajdują się tam kasy samoobsługowe, a także system jednej kolejki). 

Na terenie hipermarketu Carrefour o łącznej powierzchni (razem z magazynem) ok. 17,5 tys. mkw. (dane z informacji nt. budowy CH Wileńska - red.) działa działa m.in. punkt gastronomiczny Hot Point Cafe and Bistro, a także własna piekarnia, cukiernia i wędzarnia. 

Zmiany wprowadzone w hipermarkecie Carrefour Warszawa Wileńska są o tyle ciekawe, że według wcześniejszych zapowiedzi władz sieci, zmiany w tym hipermarkecie nie miały być wprowadzone, m.in. ze względu na specyficznego klienta, jego upodobania zakupowe i "cieńszy" portfel.
Za zmianami w sferze wizualnej, nie pójdą zbyt duże modyfikacje w ofercie asortymentowej, która będzie nadal dostosowana do potrzeb odwiedzających klientów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • eM 2014-04-26 14:52:34

  REBRANDING? Naprawdę...? Poza tym cały artykuł napisany niechlujnie.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  11,50

 • Śr

  7,74

 • Min

  5,91

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane