PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Carrefour Zakopianka w nowej odsłonie - z kawiarnią i strefą szybkich zakupów

Autor: www.dlahandlu.pl 6 października 2013 11:33

Carrefour Polska zmodernizował krakowski hipermarket Carrefour Zakopianka. Od końca września klienci sklepu, przy ul. Zakopiańskiej 62 mogą robić zakupy w odnowionym obiekcie, który został opracowany według nowej koncepcji organizacji sklepów wielkopowierzchniowych. Na terenie placówki pojawi się także kawiarnia Nescafe Dolce Gusto i nowe rozwiązanie strefa "Szybkich zakupów".

- Nasza sieć cały czas chce zmieniać się na lepsze, a modernizacje hipermarketów Carrefour są na to najlepszym dowodem. Poprzez konsekwentną realizację inwestycji, Carrefour pragnie utrzymać wiodącą pozycję na rynku i stać się najbardziej cenioną przez klientów siecią handlową w Polsce. Pracujemy nad tym, aby sklepy Carrefour odpowiadały na indywidualne zapotrzebowania naszych klientów - mówi Jean Anthoine, prezes Carrefour Polska.

Hipermarket Carrefour Zakopianka jest kolejnym sklepem zorganizowanym według wprowadzanego przez francuską sieć nowoczesnego modelu hipermarketów. Zmianie uległy aranżacja działów, kolorystyka i część wyposażenia sklepu. Powierzchnia sprzedaży sklepu została zmodernizowana i powiększona o 600 mkw., co pozwoliło na rozszerzenie oferty i uzupełnienie jej o dodatkowy asortyment. Większy wybór produktów klienci znajdą m. in. w działach ze słodyczami, karmą dla zwierząt czy meblami.Celem reorganizacji sklepu było przede wszystkim zagwarantowanie klientom wygodnych i szybkich zakupów.

Oferta produktowa została zreorganizowana w tzw. światy, o czym wyraźnie komunikują oznaczenia działów. Każdy ze światów charakteryzuje się specjalną, wyrazistą kolorystyką i aranżacją przestrzeni, przejrzystością oferty oraz wyjątkową estetyką, która przejawia się w dbałości o szczegóły aranżacji poszczególnych stoisk. Udoskonalono system informacji o rozmieszczeniu produktów, który umożliwia ich łatwe odnalezienie. Stałym elementem dekoracji Carrefour Zakopianka będą zdjęcia dawnego Krakowa.

W hipermarkecie pojawiła się również wędzarnia wędlin Carrefour, która każdego dnia oferuje świeże wyroby mięsne. Nowością w hipermarkecie jest również specjalne stoisko z sushi. Niedługo Już na terenie sklepu pojawi się kawiarnia Nescafe Dolce Gusto.
Kolejnym udogodnieniem jest utworzona strefa "Szybkich zakupów", miejsce idealne dla osób chcących zaopatrzyć się jedynie w najpotrzebniejsze produkty bez wchodzenia na teren hipermarketu. W ofercie "Szybkich zakupów" znajdują się zarówno przekąski, słodycze i napoje, świeże kanapki, prasa czy artykuły higieniczne.

Pod szyldem Carrefour działa w Polsce blisko 600 placówek: hiper- i supermarkety, sklepy franczyzowe Carrefour Express w dwóch formatach: mini-market i convenience. W portfelu Carrefour znajduje się także 20 galerii handlowych skupionych w dużych i średnich miastach, jest także jednym z liderów na rynku przymarketowych stacji paliw. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane