Carrefour zapowiada przedłużenie 200 umów z najemcami centrów handlowych

Autor: dlahandlu.pl 8 lutego 2017 14:53

Carrefour, właściciel i zarządca sieci 20 centrów handlowych, podpisał w minionym roku ponad 280 umów najmu na łączną powierzchnię blisko 40 000 mkw. Na współpracę zdecydowało się wiele nieobecnych do tej pory w portfolio Carrefour marek, a także firmy, które od lat współpracują ze spółką. W nadchodzącym roku Carrefour zapowiada przedłużenie kolejnych 200 umów.

Potrzeby klientów centrów handlowych uległy na przestrzeni ostatnich lat ogromnym zmianom. Odpowiedzią na nie było wdrożenie przez Carrefour Polska w 2014 roku strategii rozbudowy, remodelingu oraz rekomercjalizacji posiadanych obiektów. Celem konsekwentnie realizowanej polityki jest nie tylko zaoferowanie klientom atrakcyjnej oferty handlowej, lecz także zapewnienie najemcom odpowiednich warunków współpracy.

- W 2016 roku podpisaliśmy z najemcami łącznie 284 umowy na wynajem blisko 40 000 mkw. powierzchni handlowej. 143 kontrakty dotyczyły przedłużenia istniejącej współpracy, co świadczy o satysfakcji obu stron – mówi Ronan Martin, Wiceprezes Carrefour ds. ekspansji i centrów handlowych.

Wiele marek od lat współpracuje z Carrefour, który w tym roku obchodzi 20-lecie swojej działalności w Polsce. Na współpracę ze spółką zdecydowało się także wiele marek do tej pory nieobecnych w portfolio sieci, np. KappAhl, Tatuum, Molton, Venezia, Unisono, Wólczanka, Duka czy W.Kruk.

Wkrótce planowane są otwarcia nowych salonów – Komfort oraz Łazienki Opoczno dołączą do grona najemców Galerii Kalisz, zaś Szachownica wzbogaci ofertę Galerii Zielone Wzgórze w Białymstoku. Ponadto w związku z planowanymi na 2017 rok modernizacjami pięciu kolejnych centrów handlowych – między innymi w Szczecinie, Białymstoku czy Zgorzelcu - możemy spodziewać się dalszych zmian w doborze najemców obiektów. Carrefour planuje w tym roku przedłużyć aż 200 umów najmu na łączną powierzchnię ponad 24 000 mkw.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,37

  • Min

    1,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8744

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane