Carrefour zastąpi Almę w Atrium Promenada w Warszawie i Focus Bydgoszcz

Autor: dlahandlu.pl 6 września 2017 12:11

Carrefour zastąpi Almę w Atrium Promenada w Warszawie i Focus Bydgoszcz Fot. Carrefour Polska

Atrium Poland podpisało umowy z francuską siecią Carrefour na wynajem powierzchni w Focus Bydgoszcz i Atrium Promenada. Oba sklepy będą zrealizowane według podwyższonego standardu. Nowy operator spożywczy zastąpi delikatesy Alma i uzupełni ofertę Focus Bydgoszcz i Atrium Promenada o szeroką ofertę spożywczą.

Focus Bydgoszcz i Atrium Promenada należą do kluczowych obiektów Grupy Atrium w Polsce. Obecnie obydwa centra poddawane są szeroko zakrojonym zmianom, których celem jest utrzymanie dominującej pozycji w obszarze oddziaływania centrum. Jednym z elementów działań strategicznych jest pozyskanie do współpracy w ramach projektów bardzo dobrze postrzeganego rynkowo przez klientów operatora z branży spożywczej, jakim jest Carrefour. Klienci rozbudowywanej i przebudowywanej Promenady będą mieli do dyspozycji ofertę hipermarketu Carrefour, zaś w bydgoskiej galerii Focus skorzystają z pierwszego w mieście sklepu zrealizowanego w nowoczesnym koncepcie, który francuska sieć wdrożyła w połowie ubiegłego roku.

- Obiekty Atrium cieszą się ugruntowaną pozycja i zaufaniem klientów. Właśnie na takich lokalizacjach dla naszych sklepów nam zależało. Wierzymy, że wybrane przez nas galerie handlowe spełnią nasze kryteria i pozwolą nam zwiększyć nasz udział w lokalnym rynku – mówi Ronan Martin, Wiceprezes Carrefour ds. ekspansji i centrów handlowych.

Sklepy Carrefour zaoferują klientom elegancki wystrój oraz nowoczesne rozwiązania handlowe. W obu lokalizacjach sklepy Carrefour zajmą powierzchnię ok. 3 tys. mkw. Mieszkańcy Bydgoszczy i okolic będą mogli robić zakupy w supermarkecie już pod koniec października br.

W Atrium Promenada hipermarket Carrefour znajdzie się w przebudowanej części warszawskiego centrum w pobliżu otwartego w tym roku flagowego sklepu TK Maxx. Jego otwarcie planowane jest na początek grudnia 2017 roku.

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw. 

Grupa Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie w portfolio Grupy znajduje się 60 centrów i nieruchomości handlowych zlokalizowanych w sześciu krajach, o wartości rynkowej 2,6 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto wynoszącej ok. 1,1 mln mkw. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • gosc 2017-09-07 19:56:28

  W Rybniku od pół roku jak nie lepiej stoi puste miejsce po Almie... Jakoś nikt nie chce otworzyć :p Z marketów brakuje u nas Polomarketu Piotra i Pawła, Intermache, a tak to chyba wszystko mamy ;p Piotr i Paweł najlpesza opcja wg mnie.

 • Bob z sąsiedztwa 2017-09-07 11:20:21

  Czemu nie Piotr i Paweł tylko francuzów wpuszczają. To przecież rządowo nie polityczne takie.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,69

 • Śr

  0,84

 • Min

  0,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane