Carrefour zastąpi Almę w centrach Atrium w Warszawie i Bydgoszczy

Autor: dlahandlu.pl 6 września 2017 12:11

Carrefour zastąpi Almę w centrach Atrium w Warszawie i Bydgoszczy Fot. Carrefour Polska

Atrium Poland podpisało umowy z francuską siecią Carrefour na wynajem powierzchni w dwóch kluczowych obiektach spółki. Nowoczesny koncept supermarketu zostanie otwarty w Focus Bydgoszcz, zaś do dyspozycji klientów Atrium Promenada oddany zostanie hipermarket. Oba sklepy będą zrealizowane według podwyższonego standardu. Nowy operator spożywczy zastąpi delikatesy Alma i uzupełni ofertę Focus Bydgoszcz i Atrium Promenada o szeroką ofertę spożywczą.

Focus Bydgoszcz i Atrium Promenada należą do kluczowych obiektów Grupy Atrium w Polsce. Obecnie obydwa centra poddawane są szeroko zakrojonym zmianom, których celem jest utrzymanie dominującej pozycji w obszarze oddziaływania centrum. Jednym z elementów działań strategicznych jest pozyskanie do współpracy w ramach projektów bardzo dobrze postrzeganego rynkowo przez klientów operatora z branży spożywczej, jakim jest Carrefour. Klienci rozbudowywanej i przebudowywanej Promenady będą mieli do dyspozycji ofertę hipermarketu Carrefour, zaś w bydgoskiej galerii Focus skorzystają z pierwszego w mieście sklepu zrealizowanego w nowoczesnym koncepcie, który francuska sieć wdrożyła w połowie ubiegłego roku.

- Obiekty Atrium cieszą się ugruntowaną pozycja i zaufaniem klientów. Właśnie na takich lokalizacjach dla naszych sklepów nam zależało. Wierzymy, że wybrane przez nas galerie handlowe spełnią nasze kryteria i pozwolą nam zwiększyć nasz udział w lokalnym rynku – mówi Ronan Martin, Wiceprezes Carrefour ds. ekspansji i centrów handlowych.

Sklepy Carrefour zaoferują klientom elegancki wystrój oraz nowoczesne rozwiązania handlowe. W obu lokalizacjach sklepy Carrefour zajmą powierzchnię ok. 3 tys. mkw. Mieszkańcy Bydgoszczy i okolic będą mogli robić zakupy w supermarkecie już pod koniec października br.

W Atrium Promenada hipermarket Carrefour znajdzie się w przebudowanej części warszawskiego centrum w pobliżu otwartego w tym roku flagowego sklepu TK Maxx. Jego otwarcie planowane jest na początek grudnia 2017 roku.

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw. 

Grupa Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie w portfolio Grupy znajduje się 60 centrów i nieruchomości handlowych zlokalizowanych w sześciu krajach, o wartości rynkowej 2,6 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto wynoszącej ok. 1,1 mln mkw. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • gosc 2017-09-07 19:56:28

    W Rybniku od pół roku jak nie lepiej stoi puste miejsce po Almie... Jakoś nikt nie chce otworzyć :p Z marketów brakuje u nas Polomarketu Piotra i Pawła, Intermache, a tak to chyba wszystko mamy ;p Piotr i Paweł najlpesza opcja wg mnie.

  • Bob z sąsiedztwa 2017-09-07 11:20:21

    Czemu nie Piotr i Paweł tylko francuzów wpuszczają. To przecież rządowo nie polityczne takie.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 748653

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane