Carrefour zastąpił Almę w Galerii Kazimierz. Będzie miał prawie 3 tys. mkw.

Property News 23 maja 2017 11:39

 Carrefour zastąpił Almę w Galerii Kazimierz. Będzie miał prawie 3 tys. mkw. Galeria Kazimierz

Do grona najemców Galerii Kazimierz dołączy operator spożywczy – supermarket Carrefour, zajmując miejsce po Almie. Będzie to pierwszy w Krakowie sklep marki Carrefour zrealizowany w najnowocześniejszym koncepcie sieci.

Galeria Kazimierz oferuje ponad 150 sklepów znajdujących się na dwóch poziomach. Obiekt liczy prawie 40 tys. mkw. powierzchni handlowej i prawie 1,2 tys. miejsc parkingowych. Teraz do grona najemców Galerii Kazimierz dołącza supermarket Carrefour.

Supermarket Carrefour w Galerii Kazimierz zajmie aż 2,9 tys. mkw. powierzchni i zlokalizowany będzie na poziomie 0. Będzie to pierwszy w mieście sklep zrealizowany w nowoczesnym koncepcie.

- Supermarket Carrefour w Galerii Kazimierz zrealizowany zostanie w koncepcie, który wdrożyliśmy w połowie ubiegłego roku w odpowiedzi na rosnące oczekiwania konsumentów. Cieszymy się, że dzięki obecności sklepu w krakowskim obiekcie będziemy w stanie zagwarantować lokalnym klientom ofertę produktów dostosowaną do ich potrzeb oraz zapewnić im doświadczenia zakupowe na najwyższym poziomie – mówi Ronan Martin, Wiceprezes Carrefour ds. ekspansji i centrów handlowych.

Sklepy w tym formacie wyróżniają się nowoczesnym designem i rozbudowaną ofertą produktów delikatesowych. Do dyspozycji klientów będą między innymi wypiekane na miejscu pieczywo, produkty z własnej wędzarni, asortyment od lokalnych producentów czy szeroka gama artykułów bio.

- Cieszymy się, że kolejny najemca dołącza do Galerii Kazimierz, a nasza oferta spożywcza zostanie uzupełniona. Tym bardziej jesteśmy dumni z faktu, że to właśnie na terenie naszej galerii otworzony zostanie pierwszy w Krakowie sklep Carrefour z rozszerzoną ofertą produktów. Wierzymy, że zadowoli on nawet najbardziej wymagających klientów – mówi Paweł Kotlarski, dyrektor Galerii Kazimierz.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane