PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Carrefour zmieni Galerię Glinki w Metropolitan Outlet Bydgoszcz

Autor: dlahandlu.pl 19 sierpnia 2015 10:11

Carrefour przy współpracy z White Star Real Estate oraz JLL przygotowuje otwarcie pierwszego centrum outletowego w Bydgoszczy.

Metropolitan Outlet Bydgoszcz, który w pierwszej fazie zaoferuje ponad 11.500 m. kw. GLA, powstanie z rozbudowy i remodelingu istniejącego centrum handlowego Glinki zlokalizowanego przy Al. Jana Pawła II w Bydgoszczy.

W nowym obiekcie będzie działać 60 markowych sklepów i punktów outletowych. Głównym operatorem spożywczym nowego centrum pozostanie hipermarket Carrefour. - Rozpoczęcie projektu Metropolitan Outlet Bydgoszcz to kolejna z naszych inwestycji w rozbudowę, remodeling i rekomercjalizację istniejących obiektów handlowych, w celu zwiększenia ich atrakcyjności na rynku oraz odpowiedzi na zmieniające się oczekiwania klientów oraz najemców – mówi Ronan Martin, wiceprezes Carrefour ds. ekspansji i centrów handlowych.

- Analizując liczbę mieszkańców Bydgoszczy oraz ich siłę nabywczą, która kształtuje się na poziomie 6,599 euro na mieszkańca na rok* i jest wyższa od średniej krajowej wynoszącej 6170 euro, przebudowa istniejącego centrum na outlet to dobra decyzja. Carrefour zarządza również swoimi sklepami w dużych centrach outletowych, m.in. w Gdańsku, Wrocławiu czy Białymstoku – mówi Edyta Potera, dyrektor w dziale wynajmu powierzchni jandlowych w JLL.

Carrefour oraz JLL rozpoczęły już proces komercjalizacji Metropolitan Outlet Bydgoszcz. Otwarcie nowego centrum po przebudowie zaplanowano na II kwartał 2017 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,62

  • Min

    2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane