PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Carte d'Or Cafe: 20 kawiarni do końca roku

Autor: portalspozywczy.pl 25 lutego 2011 13:17

Ice Cafe Concept, spółka zależna Jago, rozwija sieć lodziarni Carte d'Or Cafe. Już pod koniec 2011 roku ma dysponować ponad 20 punktami.

 - Najwięcej zaplanowanych jest na lata 2012-13 tak, że do 2015 roku na rynku funkcjonować ma ponad 80 lokali - podała spółka.

Obecnie pierwsze lodziarnie otwierane są głównie w galeriach handlowych, lecz istnieją także inne koncepty pozwalające na otwieranie punktów również w lokalach wolnostojących. Celem strategicznym dla Ice Cafe Concept jest w perspektywie 5 lat uzyskanie na rynku pierwszego miejsca pod względem ilości lodziarni.

Obecnie firma poszukuje partnerów franczyzowych chcących otwierać kawiarnie w trzech formatach: jako wyspę w centrum handlowym, lokal o powierzchni ok. 60 mkw. w galerii oraz wolnostojącą kawiarnię z obsługą kelnerską.

Ice Cafe Concept posiada również ofertę współpracy dla działających już na rynku cukierni czy lodziarni, które będą miały możliwość wprowadzenia do swojej oferty lodów Carte d'Or bez konieczności dostosowywania się do wymogów konceptu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane