Castorama będzie miała nowy magazyn centralny

Autor: dlahandlu.pl 29 lipca 2013 13:23

Castorama Polska będzie miała nowy magazyn centralny w Strykowie. Inwestycja zostanie zrealizowana przez Panattoni Europe na działce o powierzchni ok. 12 hektarów. Budynek magazynowy dostosowany do potrzeb sieci będzie miał łączną powierzchnię 50 tys. mkw. W transakcji pośredniczyła agencja Colliers International.

- Budowa obiektu rozpocznie się dosłownie za kilka dni, na przełomie lipca i sierpnia. Jej zakończenie zaplanowane na okolice lutego 2014 roku - informuje Kasperowicz. Dodaje, że lokalizacja nowego magazynu centralnego w Strykowie jest optymalna zarówno jeśli chodzi o poddostawców jak i lokalizację sklepów Castorama.

- Otwarcie nowego magazynu centralnego związane jest m.in. z naszym intensywnym rozwojem w ostatnich latach. Centrum w Strykowie zapewni nam optymalizację kosztów magazynowania oraz transportu w łańcuchu dostaw - komentuje Dariusz Barszczewski, dyrektor Logistyki Castorama Polska.

Castorama Polska Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1994 roku. Spółka otworzyła swój pierwszy sklep w Warszawie w 1997 roku. Obecnie posiada 72 sklepy (w tym 67 sklepów Castorama i 5 sklepów Brico Depot). Od 2002 roku firma należy w 100 proc. do Grupy Kingfisher plc.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,37

  • Min

    1,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane