Catering dietetyczny skazany na sukces

www.portalspozywczy.pl 20 stycznia 2017 14:50

Zdaniem przedstawicieli Cateromarket.pl, porównywarki polskich cateringów dietetycznych, nic nie wskazuje na to, by złote czasy dla branży bezpowrotnie minęły. Jest wręcz przeciwnie, usługi związane z wygodnym i zdrowym odżywianiem są skazane na sukces w najbliższych latach, a dynamika wzrostów będzie co najmniej dwucyfrowa – ocenia Łukasz Sot z Cateromarket.pl.

Wcześniej prezes LightBox, jednej z największych firm cateringu dietetycznego w Polsce, mówił serwisowi portalspozywczy.pl, że „Rynek cateringu dietetycznego w Polsce bardzo szybko się zmienia i czas, gdy nowe cateringi wyrastały jak grzyby po deszczu, mamy już za sobą”. Cateromarket ma na ten temat inne zdanie.

Współtwórca Cateromarket.pl mówi, że trudno dyskutować z faktem, iż rynek cateringu dietetycznego się zmienia oraz że ewolucja dokonuje się na naszych oczach. Rynek dojrzewa i zmusza do podnoszenia jakości.

Więcej na portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Czarek 2017-04-27 15:13:27

    Catering dietetyczny to teraz świetna opcja na zarobek, ale też nie potrwa to zbyt długo, bo rynek się już niedługo nasyci. Szczególnie w dużych miastach. Swego czasu korzystałem z przelomwodzywianiu.pl i powiem szczerze, że osobiście chyba nie chciałbym prowadzić takiego biznesu, gdzie dostawy są codziennie i wszystko musi być idealnie zsynchronizowane...

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane