CBRE rozwija dział wynajmu powierzchni handlowych

Autor: dlahandlu.pl 13 lipca 2016 17:34

Magdalena Frątczak awansowała w strukturze firmy CBRE na stanowisko Senior Director i odpowiada za kompleksowe zarządzanie działem powierzchni handlowych.

W ramach nowej struktury działu, CBRE wzmacnia wszystkie linie serwisowe oferowane klientom – reprezentacje klientów, reprezentacje wynajmującego oraz sektor zajmujący się najmem powierzchni na ulicach handlowych. Tym samym CBRE świadczy kompleksowe usługi dla rynku powierzchni handlowych.

Dział Powierzchni Handlowych CBRE prowadzi obecnie proces komercjalizacji 26 centrów handlowych. W ramach 15 - osobowego zespołu świadczone są pełne usługi dla klientów. W ramach działu funkcjonują następujące linie serwisowe:

Reprezentacja Wynajmującego (L-Rep) – w ramach której Małgorzata Laskowska, Associate Director, odpowiada za obsługę klientów korporacyjnych działu.
Mariusz Majkowski, który awansował na stanowisko Associate Director, odpowiedzialny jest za realizację strategii komercjalizacji dla pozostałych centrów handlowych, znajdujących się w portfolio działu. W portfolio działu znajdują się bardzo zróżnicowane projekty w całej Polsce, w tym regularne centra handlowe Galeria Sfera, Mazovia, Gemin Park Tychy oraz Tarasy Zamkowe, centra outletowe Outlet Center w Lublinie i Białymstoku, oraz koncepty jak Wars Sawa Junior i Centrum Praskie Koneser.

Reprezentacja Najemcy (T-Rep) – rozwojem tego sektora zajmuje się Szymon Łukasik, który dołączył do zespołu na stanowisko Associate Director.

Ulice Handlowe (High Streets) – nad którymi czuwa Renata Kamińska, Senior Property Negotiator. W ramach tej usługi prowadzone są projekty dla polskich oraz międzynarodowych marek modowych, usługowych i gastronomicznych z segmentu premium, dla których najważniejszym kryterium jest prestiżowa lokalizacja w centrum miasta jak Griffin House firmy GLL czy Nowy Świat 2.0 należący do CBF Nowy Świat.

 

 

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • ela88 2016-07-20 01:08:12

  Dobrze czytać o tym jak się rozwija Koneser. Praga doczekała się swojego użytkowego kwartału który będzie zarazem wizytówką tej części miasta. Każda nowa inwestycja wewnątrz to naprawdę dobra wiadomość i kolejny plus dla osób prowadzących tą inwestycje. Ja jako mieszkanka Ząbkowskiej daje piątkę :)

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,69

 • Śr

  2,80

 • Min

  2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8777

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane