PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

CBRE wesprze komercjalizację elbląskich Ogrodów

Autor: dlahandlu.pl 23 maja 2012 09:21

CBRE, największa na świecie firma obsługująca sektor nieruchomości komercyjnych, została agentem wspierającym najem projektu rozbudowy CH Ogrody w Elblągu. Główną firmą komercjalizującą obiekt jest Acteeum Central Europe działająca na zlecenie właściciela CBRE Global Investors.

Spółka Acteeum Central Europe, która pozostaje wiodącym agentem najmu CH Ogrody, należy do Acteeum Group - firmy działającej w branży deweloperskiej i na rynku zarządzania nieruchomościami. Zainteresowanie spółki skupia się na miastach średniej wielkości i dotyczy budowy tradycyjnych galerii handlowych, a także retail parków. W Polsce obecnie, oprócz rozbudowy Ogrodów, Acteeum odpowiada również za projekt remodellingu centrum handlowego Sarni Stok w Bielsku-Białej - dla tego samego właściciela, CBRE Global Investors, jak również prowadzi budowę oraz komercjalizację Galerii Solnej w Inowrocławiu.

Inwestorem rozbudowy CH Ogrody jest spółka CBRE Global Investors, będąca częścią grupy CBRE.  Zakończenie rozbudowy planowane jest na II kw. 2014 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,85

  • Min

    2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane