PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

CBRE zarządza portfolio handlowym IMMOFINANZ

Autor: www.dlahandlu.pl 27 czerwca 2016 17:24

Do portfolio nieruchomości zarządzanych przez dział Asset Services firmy CBRE dołączyło pięć obiektów handlowych: Tarasy Zamkowe Lublin, VIVO! Stalowa Wola, VIVO! Piła, STOP SHOP Świnoujście, STOP SHOP Szczytno, których właścicielem jest austriacki firma IMMOFINANZ.

Są to kolejne projekty austriackiego inwestora, dla których firma CBRE świadczy usługi. Łączna powierzchnia obiektów w zakresie tej współpracy wynosi ponad 100 tys. m kw.

Piotr Karpiński, Dyrektor, Dział Asset Services, CBRE:

- CBRE od lat wspiera firmę IMMOFINANZ w rozwoju swoich projektów, po przez zajmowanie się ich komercjalizacją. Cieszę się, że IMMOFINANZ zdecydował się na poszerzenie zakresu naszej współpracy o zarządzanie obiektami. Wieloletnie doświadczenie działu Asset Services CBRE w zarządzaniu centrami handlowymi oraz wsparcie wewnętrznych platform biznesowych, pozwalają nam na wypracowanie wymiernych korzyści dla naszych klientów. To już kolejna spółka w tym roku, która zdecydowała się na podjęcie współpracy z naszym działem, jest to dla nas najlepszy dowód na to, że usługi, które świadczymy spełniają wymagania biznesowe i pomagają w osiąganiu celów klientów - powiedział Piotr Karpiński, Dyrektor, Dział Asset Services, CBRE.

- Koncentrujemy się na dalszym rozwoju sektora handlowego naszej firmy w regionie CEE i zintensyfikowaniu stałego kontaktu z najemcami. Dlatego też zdecydowaliśmy się na współpracę z CBRE w zakresie zarządzania naszymi nieruchomościami zlokalizowanymi w Polsce. Podjęte działania to korzystne połączenie najlepszych w kraju obiektów handlowych z jednym z najbardziej doświadczonych zarządców nieruchomości - dodaje Nicolas Fernandez de Retana, Dyrektor Działu Retail, IMMOFINANZ 

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  8,50

 • Śr

  4,83

 • Min

  2,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane