PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

CCC i Rossmann wejdą do Galerii Bursztynowej

Autor: dlahandlu.pl 18 października 2013 11:25

Powstająca w Ostrołęce Galeria Bursztynowa podpisała umowy m.in. z firmą obuwniczą CCC, drogerią Rossmann oraz wielkopowierzchniowym najemcą z sektora modowego. Łącznie w obiekcie wynajęte jest już ponad 70 proc. powierzchni. Otwarcie galerii planowane jest na wiosnę 2014 r. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację jest Cushman & Wakefield.

Galeria Bursztynowa powstaje przy ulicy Gorbatowa i Żebrowskiego w centrum Ostrołęki (ok. 54 tys. mieszkańców). Powierzchnia użytkowa obiektu wyniesie ok. 32.000 mkw. 27.000 mkw. stanowić będzie powierzchnia handlowa pod wynajem, która składać się będzie z około 60 lokali. Na terenie centrum przewidziano parking na ponad 850 miejsc.

Roman Tomczak, prezes spółki Narev Inwestycje, powiedział: „Obecnie na placu trwają roboty budowlano-wykończeniowe, w tym budowa parkingu, a także wykonywane są instalacje elektryczne, wentylacyjne, grzewcze i sanitarne".

Wcześniej umową najmu z właścicielem Galerii Bursztynowej związał się hipermarket Tesco (ok. 8 tys. mkw.). W obiekcie znajdą się również salony operatora telekomunikacyjnego Orange oraz firmy Kolporter, a także sieciowe kawiarnie, apteka oraz pralnia. Obok galerii oddzielny budynek zajmie, wchodzący w skład inwestycji, market budowlany OBI (ok. 8 tys. mkw.).

CCC w Galerii Bursztynowej firma zajmie powierzchnię ponad 600 mkw. W Galerii Bursztynowej drogeria Rossmann zajmować będzie lokal o powierzchni 418 mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane