CCC korzysta z aplikacji MyShop.mobi

Autor: dlahandlu.pl 15 grudnia 2015 10:26

Od końca listopada 430 salonów sieci CCC w Polsce jest obecnych w aplikacji MyShop.mobi. Dzięki temu każdy salon CCC może kontaktować się z klientami z najbliższej okolicy. Obecnie z aplikacji korzysta ponad 50 tysięcy klientów sieci.

Pilotażowa implementacja odbyła się w 24 salonach w Lublinie, Kaliszu oraz w Trójmieście i była połączona z kampanią POS. Jej celem było zapoznanie klientów z korzyściami, jakie zyskują, używając aplikacji. W pilotażu w pierwszych dwóch  tygodniach klienci sieci wygenerowali ponad 10 tysięcy pobrań MyShop.mobi. Wówczas CCC zdecydowało się na wdrożenie technologii w pozostałych salonach na terenie całej Polski.

Klienci CCC mogą obserwować wybrany salon ze swojej okolicy, wykorzystując do tego funkcję geolokalizacji i na bieżąco dostawać od niego powiadomienia o nowościach oraz promocjach na ekran swojego smartfona. Aplikacja wyposażona jest w funkcję mystery shopera, dzięki której klienci mogą anonimowo oceniać produkty i obsługę salonów. Wykorzystując możliwości MyShop.mobi, CCC planuje również zdigitalizowanie swojego programu lojalnościowego. Oznacza to, że klubowicze posiadający Kartę Klubu CCC w przyszłości będą mogli z niej korzystać w aplikacji.

MyShop.mobi umożliwia bieżącą komunikację z klientem, zwiększa częstotliwość jego wizyt, sprzyja budowaniu lojalności oraz optymalizuje koszty działań marketingowych. Firmy planują implementację tej technologii w zagranicznych oddziałach CCC w 2016 roku.

Technologia MyShop.mobi dostępna jest na rynku od października 2015 roku. Obecnie korzysta z niej ponad 600 sklepów i punktów handlowych z całej Polski i 75 tysięcy użytkowników. W trakcie są kolejne wdrożenia zarówno w dużych sieciach, jak i w małych, lokalnych sklepach oraz punktach handlowo-usługowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Bernard 2015-12-15 14:26:30

  To rzeczywiście fajnie działa.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,99

 • Śr

  7,14

 • Min

  3,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4715

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane