CCC ma zgodę UOKiK na przejęcie sklepu eobuwie.pl

Autor: dlahandlu.pl 18 grudnia 2015 19:39

Zarząd CCC S.A. poinformował, że 18 grudnia br. otrzymał decyzję wydaną przez prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Po przeprowadzeniu postępowania antymonopolowego wszczętego na wniosek CCC, prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał zgodę na dokonanie koncentracji, polegającej na przejęciu przez CCC S.A. z siedzibą w Polkowicach kontroli nad eobuwie.pl S.A. z siedzibą w Zielonej Górze.

CCC S.A. nabędzie 74,99 proc. wartości nominalnej kapitału zakładowego spółki i uprawniających łącznie do wykonywania 74,99 proc. głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki.

CCC S.A. jest podmiotem dominującym w Grupie CCC, która prowadzi działalność w zakresie sprzedaży detalicznej obuwia i galanterii skórzanej pod własną marką w wyspecjalizowanych stacjonarnych sklepach obuwniczych.

Grupa eobuwie.pl prowadzi działalność w zakresie sprzedaży detalicznej obuwia, galanterii skórzanej i akcesoriów obuwniczych różnych producentów przede wszystkim za pośrednictwem internetu, jak również w bardzo niewielkim stopniu za pośrednictwem sieci stacjonarnej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8711

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane