Celebryci w kampanii nowego produktu firmy Sobieski - Fruits and Wine

Autor: pr 1 lipca 2015 11:29

Celebryci w kampanii nowego produktu firmy Sobieski - Fruits and Wine Fot. mat. pras.

Firma Sobieski wprowadza na polski rynek nowy produkt – Fruits and Wine. Ambasadorami kampanii pod hasłem „W dobrym towarzystwie” jest duet: Agnieszka Szulim oraz bloger Kamil Pawelski, czyli Ekskluzywny Menel.

Realizowana przez firmę Sobieski strategia zakłada działania marketingowe, w tym również pełne wsparcie w komunikacji poprzez działania public relations. Ogólnopolską kampanię zainaugurował press event zorganizowany w nowo powstałym miejscu, Solec 63. Kolejnym etapem jest cykl wydarzeń połączonych z akcjami samplingowymi na terenie całego kraju. Fruits and Wine zawitało już do Gałkowa, gdzie w miniony weekend odbyły się zawody jeździeckie w kraju, czyli Gałkowo Masters 2015. - Przed nami jeszcze wiele znanych i popularnych wakacyjnych miejsc w całej Polsce. Chcemy odwiedzić jak największą liczbę miejsc w których wypoczywają Polacy i przekonać ich do nowego francuskiego trendu. Ten produkt  z pewnością sprawdzi się w sezonie letnim, pozytywnie zaskakując swoimi orzeźwiającymi walorami smakowymi – mówi Beata Piskorska, brand manager z firmy Sobieski.

W ramach realizowanej ogólnopolskiej strategii zaplanowano również wykorzystanie materiałów POS
w najpopularniejszych centrach handlowych oraz przygotowanie advertoriali w największych tytułach prasowych w Polsce. Prowadzone będą również akcje konkursowe oraz inne aktywności w obszarze mediów społecznościowych.

Ambasadorami kampanii pod hasłem „Fruits and Wine – w dobrym towarzystwie” został duet: Agnieszka Szulim i Kamil Pawelski. W ramach współpracy z firmą Sobieski prowadzili oni event otwierający kampanię Fruits and Wine. Wzięli udział w specjalnej sesji zdjęciowej zrealizowanej na potrzeby kampanii, dodatkowo będą również obecni podczas cyklu 8 eventów, które odbędą się w najczęściej odwiedzanych przez turystów miejscach w Polsce.

Fruits and Wine to wino z dodatkiem soku owocowego, które ma bardzo świeży i orzeźwiający smak. Dostępne jest w czterech wariantach. Grapefruit Rose Wine to połączenie różowego wina z sokiem grejpfrutowym, White Sangria - białego wina z sokiem pomarańczowym oraz goździkami i cynamonem, które podkreślają głębię smaku.  Apple White Wine to mix białego wina z sokiem jabłkowym, a Rasberry Red Wine to połączenie czerwonego wina z maceratem malinowym.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,31

  • Śr

    5,76

  • Min

    3,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane