PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Centra Fashion House Outlet notują wzrosty obrotów, firma myśli o rozbudowie

Autor: www.dlahandlu.pl 19 stycznia 2012 15:40

W minionym roku obroty w trzech centrach Fashion House Outlet w Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku wzrosły średnio o 15 %, a footfall o 5% w porównaniu do roku 2010.

- To był bardzo dobry rok dla naszych centrów outletowych - ocenia Anna Duchnowska, członek zarządu Polonia Property Funds, funduszu, do którego należą obiekty Fashion House - Ubiegły rok był kontynuacją wzrostu wskaźników odwiedzalności i obrotów, obserwowanego także w poprzednich latach we wszystkich naszych centrach. W 2011 roku outlety Fashion House odwiedziło łącznie ponad 5 proc. więcej niż w 2010 roku. To świetny wynik w porównaniu do danych Krajowego Indeksu Footfallu, który wskazuje spadek tego wskaźnika o 1  proc. w 2011 roku (rok do roku). Co ważniejsze, w poprzednim roku obroty najemców naszych outletów wzrosły średnio aż o 15  proc. w porównaniu do roku 2010 - mówi Anna Duchnowska, członek zarządu Polonia Property Funds.

Wysokie wskaźniki obrotów oraz footfallu, zadowolenie najemców oraz popyt na nowoczesną powierzchnię handlową w outletach Fashion House Centres skłania ich właściciela - Fundusz Polonia Property Funds, do planów rozbudowy obiektów w Warszawie i Sosnowcu. - Stale rośnie zainteresowanie wynajmem lokali w Fashion House Centres, a wiele marek światowych myśląc o wejściu na polski rynek swoje pierwsze sklepy w naszym kraju planuje otworzyć w naszych outletach. Ponadto, firmy, które jeszcze rok temu nawet nie rozważały obecności w centrach wyprzedażowych, dziś zabiegają o wynajęcie powierzchni w naszych obiektach - przyznaje Monika Idźkowska, Asset & Leasing Manager, Polonia Property Funds - Dodatkowa powierzchnia pozwoli naszym partnerom biznesowym na rozwinięcie sieci sprzedaży na polskim rynku, a outletom Fashion House na poszerzenie oferty handlowej - dodaje M. Idźkowska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,76

  • Min

    2,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane