Centra handlowe na celowniku Lidla. Rusza sklep w Cuprum Arena

Autor: dlahandlu.pl 18 lipca 2017 10:22

20 lipca w Cuprum Arena przy ul. Sikorskiego 20 otwarty zostanie trzeci sklep sieci Lidl w Lubinie. Placówka powstała w miejscu zlikwidowanego sklepu Alma. Jest to już kolejna informacja o tym, że Lidl wejdzie ze swoją ofertą do typowego centrum handlowego.

W najbliższym czasie Lidl zastąpi Almę w centrum handlowym Solaris w Opolu. Sieć została też najemcą parku handlowego Atut, który powstanie w Krakowie w 2018 roku oraz parku handlowego Prima Park w Siechnicach i centrum handlowego w Czeladzi a także Quick Parku w Kępnie. 

Nowy sklep sieci Lidl w Cuprum Arena Lubinie ma powierzchnię sali sprzedaży ok. 800 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 30 osób. Tego samego dnia zostanie też otwarty sklep Lidla przy ul. Pabianickiej 116 w Łodzi i 1. sklep Zakopanem przy ul. Zborowskiego 2A. Sklep w Łodzi ma powierzchnię sali sprzedaży ponad 1400 m2, a placówka w Zakopanem 800 mkw.. Do obsługi sklepu w Łodzi zatrudnionych zostało ponad 20 osób a w Zakopanem ok. 30. W placówkach wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych, instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, energooszczędne oświetlenie LED. 

Są to 14., 15. i 16. sklep sieci uruchomiony od początku roku. Oznacza to, że do sieci w Polsce należy już ok. 625 sklepów.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane