PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Centrala Kaufland Polska w nowej siedzibie

Autor: dlahandlu.pl 22 stycznia 2016 11:06

Budowa biurowca centrali Kaufland Polska trwała od połowy 2014 roku. Prace budowlane już się zakończyły, a pracownicy przeprowadzają się właśnie do nowej siedziby.  Nowa siedziba centrali Kaufland Polska znajduje się przy skrzyżowaniu al. Armii Krajowej z ul. Ziębicką na wrocławskich Krzykach. Inwestycja warta jest 86 mln złCentrala

Siedmiokondygnacyjny biurowiec to budynek o klarownym układzie, wynikającym z jego funkcji i ściśle jej podporządkowanym. Elewacja została utrzymana w uspokojonej formie, bez zbędnych zabiegów stylistycznych. 

Grupa RB już od kilku lat współpracuje z siecią Kaufland. Do tej pory pracowała przy projektach 20 obiektów handlowo-usługowych i przeprowadziła nadzory na 25 realizacjach. 10 supermarketów powstało całkowicie na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez Grupę RB, jak na przykład obiekty w Stalowej Woli, Rudzie Śląskiej, Sosnowcu. Kolejne 10 to realizacje polegające na przebudowie istniejących już obiektów, do tych zaliczają się np. te w Wałbrzychu, Słupsku, Tarnowie. Firma wniosła również czynny wkład w realizację jubileuszowego, dwusetnego obiektu handlowego sieci Kaufland w Polsce we Wrocławiu.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane