Centro najemcą CH Dekada w Żyrardowie

Autor: dlhandlu.pl 17 kwietnia 2012 20:14

Do grona najemców DEKADY Żyrardów dołączyła sieć obuwnicza CENTRO. W galerii, której otwarcie zaplanowano na 16 maja, nowy najemca zajmie powierzchnię ponad 300 mkw.


DEKADA Żyrardów będzie czwartym obiektem należącym do sieci galerii handlowych budowanych przez spółkę Dekada Realty. Na powierzchni najmu 3 800 mkw. zlokalizowanych zostanie ok. 20 sklepów, a galeria dysponować będzie parkingiem na 60 miejsc.
Sieć obuwnicza CENTRO to kolejny po PoloMarkecie, Euro RTV AGD i CCC najemca, którego oferta dostępna będzie dla mieszkańców Żyrardowa. Ponadto, w Dekadzie Żyrardów swój pierwszy salon w tym mieście, otworzy sieć odzieżowa H&M (1 000 mkw.) oraz drogeria HEBE, która zajmie lokal o powierzchni 316 mkw. W galerii znajdą się także takie marki jak: Tabak, Play, Apteka Plus oraz Biuro Podróży.

Obecnie sieć Centro liczy ponad 100 sklepów zlokalizowanych na całym świecie. Salon Centro w Dekadzie Żyrardów będzie dwudziestym lokalem tej marki w Polsce
DEKADA to sieć galerii i centrów handlowych typu convenience. Na rynku polskim marka obecna jest od 2009 roku. Do Grupy DEKADA należą centra już otwarte w Myślenicach, Skierniewicach i Sieradzu. Kolejnymi obiektami, których otwarcie zaplanowano na 2012 rok są Dekada Żyrardów, Dekada Olsztyn i Dekada Kraków. Inwestycje planowane są także w Malborku, Rypinie i Nowym Targu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9044

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane