PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Centrum Handlowe Osowa inwestuje w beacony

Autor: pr 29 sierpnia 2016 10:48

Centrum Handlowe Osowa wdrożyło system beaconów, czyli specjalnych nadajników zamontowanych w centrum handlowym, za pomocą których na smartfony klientów są przesyłane aktualne oferty rabatowe obowiązujące w sklepach.

W Centrum Handlowym Osowa znajdują się sensory Q-Beacon, które zostały rozmieszone w taki sposób, aby w każdej chwili Klient był w zasięgu przynajmniej dwóch z nich. Zasada działania beaconów jest prosta. Klient, który znajduje się w pobliżu nadajników Q-Beacon zlokalizowanych na terenie CH Osowa oraz posiada telefon z zainstalowaną aplikacją Qpony.pl oraz włączonym bluetooth może otrzymywać spersonalizowane informacje na swojego smartfona. Otrzymywana wiadomość może być tekstem, zdjęciem lub kuponem rabatowym.

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Oferta handlowa obejmuje hipermarket, liczne butiki i punkty usługowe, bezpłatny plac zabaw dla dzieci oraz specjalną monitorowaną strefę dla rowerów, zlokalizowaną na parkingu przy strefie restauracyjnej.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Praderę oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o. należąca do funduszu HANSAINVEST.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  8,50

 • Śr

  4,83

 • Min

  2,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane