Centrum handlowe Prima Park w Markach zostało sprzedane

Autor: dlahndlu.pl 18 lipca 2015 09:46

Centrum handlowe Prima Park w Markach zostało sprzedane - poinformowali przedstawiciele firmy Kleba Invest. Do porozumienia doszło 17 lipca.

Spółka pozbyła się 100 proc. udziałów w centrum handlowym. Informację przekazał Tomasz Kapłun, dyrektor generalny Kleba Invest. W tym momencie nowy właściciel nie jest ujawniany. 

Jeszcze 6 lipca spółka informowała o fiasku negocjacji w sprawie sprzedaży obiektu. Nabywcą miał być europejski fundusz inwestycyjny. Firmy podpisały w tej sprawie list intencyjny 19 lutego br. Zakończenie negocjacji nastąpiło na początku lipca. 

Przyczyną braku porozumienia był, jak wynikało z oficjalnych informacji, brak uzgodnienia satysfakcjonujących warunków współpracy w zakresie przejęcia nieruchomości.

Pierwotna kwota przejęcia została wyznaczona na 8,8 mln euro. 

Prima Park Marki otwarty został w grudniu 2014 roku. Obiekt oferuje 4,7 tys. mkw. powierzchni oraz parking na 190 miejsc. Park Handlowy Prima w Markach to trzeci taki obiekt w Polsce - pod koniec listopada 2014 roku otwarta została Prima w Pruszczu Gdańskim (woj. pomorskie), a w grudniu Prima w Chwaszczynie (w woj. pomorskim).

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane