Centrum handlowe w Ciechanowie będzie większe o 3 tys. mkw.

Autor: dlahandlu.pl 4 grudnia 2017 12:21

Dziewięciu najemców centrum handlowego MMG Centers w Ciechanowie przedłużyło umowy najmu – łącznie obejmują one blisko 3 300 m kw. powierzchni handlowej. Swoje punkty otworzy też trzech nowych najemców. Master Management Group, właściciel i zarządca obiektu, przygotowuje się też do jego rozbudowy. MMG Centers Ciechanów, o łącznej powierzchni 15 600 m kw. GLA jest skomercjalizowane w 100% i cieszy się pozycją wiodącego centrum na lokalnym rynku.

- Niedawno przejęliśmy na własność portfel 7 centrów, którymi do tej pory zarządzaliśmy – MMG Centers Ciechanów to jeden z tych obiektów i pierwszy, który będzie rozbudowywany. Planowana rozbudowa jest odpowiedzią na popyt na powierzchnie handlowe ze strony kolejnych najemców – powiedział Paul Kuśmierz, prezes Master Management Group.

W związku z dużym zainteresowaniem najemców powierzchniami handlowymi w centrum, Master Management Group przygotowuje plany rozbudowy obiektu o ok. 3 000 m kw. – Kilka sklepów MMG Center Ciechanów chce wdrożyć nowy koncept, a część już wyraziła chęć powiększenia lub odświeżenia lokalu. W przyszłym roku planowane są kolejne przedłużenia umów. Ponadto chcemy rozwinąć w centrum strefę rozrywki i gastronomiczną. Jej elementem będzie m.in. wielosalowe kino – powiedziała Anna Polak, Head of Leasing w Master Management Group.

Plan rozbudowy komentuje Michał Masztakowski, Development Director w Master Management Group: –  Obecnie prowadzone są analizy dotyczące rozbudowy i reorganizacji centrum. Trwają także konsultacje techniczne i architektoniczne, celem przygotowania powierzchni na potrzeby najemców i klientów. Planujemy harmonogram prac, aby zminimalizować utrudniania w działaniu centrum podczas zmian konstrukcyjnych. Planujemy dodać około 3 000 m kw. nowej powierzchni i przeorganizować około 3 000 m kw. istniejącej części. Po rozbudowie, MMG Centers Ciechanów będzie miało blisko 18 000 m kw, czyli stanie się dominującym centrum handlowym na terenie Ciechanowa.

We wrześniu tego roku firma Master Management Group przejęła na własność portfel centrów zlokalizowanych w Kutnie, Ciechanowie, Piekarach Śląskich, Józefosławiu, Lubinie, Poznaniu i Szczecinie. Firma zarządza też Bramą Mazur w Ełku i Galerią Niwa w Oświęcimiu, co wraz z przejętymi centrami stanowi łącznie około 100 000 m kw. powierzchni handlowej. Ponadto MMG pracuje nad najnowszym konceptem Forest Park Outlet w Łomnej pod Warszawą. Będzie to pierwsze w Polsce centrum outletowe wyróżniające się unikalną architekturą village outlet, zaprojektowane w stylu zachodnim i w harmonii z otoczeniem. MMG realizuje też projekty w Zawierciu Kołobrzegu i Legionowie oraz buduje w Łodzi obiekt biurowo-handlowo-hotelowy Piotrkowska 155.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,89

  • Śr

    1,27

  • Min

    0,87

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane