PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Centrum Modo i sieć Sferis z aplikacją MyShop.mobi

Autor: dlahandlu.pl 5 kwietnia 2016 12:15

Centrum Modo i sieć Sferis z aplikacją MyShop.mobi fot. MyShop.mobi

Sieć Sferis i Centrum Modo stawiają na MyShop.mobi, aplikację, która ma już ponad ćwierć miliona użytkowników.

Rozwiązanie to jest zainstalowane na 200 tysiącach urządzeń przenośnych. Obecnie korzysta z niego ponad 125 000 unikalnych użytkowników. Estymacje MyMLS.com - właściciela MyShop.mobi - przewidują, że w kwietniu liczba UU wzrośnie do 150 000 miesięcznie.

Obecnie finalizowane jest wdrożenie aplikacji w Modo w obszarze szkolenia personelu ponad 350 sklepów. W marcu z aplikacji MyShop.mobi zdecydowała się skorzystać także sieć salonów Sferis licząca łącznie ponad 270 punktów sprzedaży.
- Dotychczas pozyskaliśmy kilkadziesiąt mniejszych sklepów, lokali gastronomicznych oraz punktów handlowo-usługowych. Dołączenie dwóch dużych partnerów nastawionych na nowoczesną komunikację z klientem, a jednocześnie dysponujących łącznie ponad 600 punktami, to dla nas kolejny ważny moment – informuje Maciej Tygielski, CEO MyMLS - właściciela MyShop.mobi.

MyShop.mobi, łączy w sobie funkcjonalności programu lojalnościowego, aplikacji z promocjami i rabatami oraz narzędzia do bezpośredniej komunikacji z klientem.  Oprócz gazetek promocyjnych największych sieci handlowych w Polsce (między innymi: Biedronka, Żabka, Tesco, Carrefour), indywidualnych ofert sklepów, restauracji i lokali handlowo – usługowych, klienci otrzymują również jednorazowe kupony z dedykowanymi promocjami tylko dla użytkowników aplikacji MyShop.mobi.
- Widzimy, że wśród konsumentów dużą popularnością cieszą się kupony rabatowe. Dziennie grupa „promo hunters”(osoby, polujące na okazje) wykorzystuje w naszej aplikacji aż 3 tysiące mobilnych kuponów promocyjnych – dodaje Tygielski.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,96

  • Min

    2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane