PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Centrum Posnania wynajęte w ponad 80 proc.

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 11 lutego 2015 13:18

Z końcem 2014 roku grono najemców Posnanii powiększyło się o kolejne sklepy. Wśród 8 nowych wynajmujących, po raz pierwszy w Poznaniu swoje butiki otworzą Mini Raxevsky i Original Marines. Jednak Posnania stawia również na poznańskie firmy. Do oferty handlowej dołączył właśnie wywodzący się z Wielkopolski - Butik 1242. Umowy podpisano także z: Intersport, Douglas, 4F, Matras i Tchibo. Wszystkie zajmą łącznie powierzchnię ok. 2,5 tysiąca mkw. Otwarcie centrum planowane jest na drugą połowę 2016 rok

- Obserwujemy zmianę oczekiwań najemców i powolne nasycenie rynku najmem tradycyjnych powierzchni handlowych. Zdecydowanie rośnie natomiast popyt na powierzchnię wysokiej jakości, jaką zapewnia Posnania. Potwierdzeniem tego trendu jest fakt, że na półtora roku przed otwarciem wynajęliśmy już ponad 80 proc. powierzchni poznańskiego projektu - mówi Marek Błędowski, członek zarządu Apsys Polska.

Posnania to koncept, łączący w sobie funkcje handlowe, usługowe, społeczne i kulturalne. Kompleks, którego otwarcie jest zaplanowane na drugą połowę 2016 r, zaoferuje 100 tys. mkw. powierzchni najmu i będzie największym centrum handlowym w woj. wielkopolskim oraz jednym z największych w Polsce. Inwestorem jest APSYS Polska i będzie to 20. centrum w portfolio spółki. Zróżnicowanie i kompleksowość oferty zapewni około 300 najemców. Pod jednym dachem znajdzie się 40 wielko i średnio powierzchniowych sklepów, 220 butików, 40 restauracji i kawiarni.
Warty ponad 1,2 mld zł (blisko 300 mln euro) projekt to największa obecnie inwestycja w sektorze handlowym w Polsce.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,69

 • Śr

  3,60

 • Min

  1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane