Centrum Wina przedłuża współpracę z PLL LOT

Autor: dlahandlu.pl 30 stycznia 2017 10:57

AMBRA S.A. przedłużyła współpracę z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT. Wina z Centrum Wina latają do ponad 60 miast na całym świecie. W podniebnym menu Sky Baru swoją pozycję umocnił też Cydr Lubelski, który lata od początku współpracy spółek.

CENTRUM WINA z ofertą bezpłatnych win obsługuje dla PLL LOT rejsy międzynarodowe w LOT Business Class i LOT Premium Class. Ponadto, zapewnia też wina do płatnej oferty LOT Gourmet dostępnej w klasie ekonomicznej w rozkładowych rejsach zagranicznych i w lotach czarterowych. Centrum wina jest także dostawcą win do LOT Business Lounge „Polonez" na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie. Łącznie do jednej karty win dostarcza 24 pozycje różnych win i alkoholi.

- O przedłużeniu naszej współpracy zdecydowały nie tylko warunki handlowe, ale przede wszystkim bogata i różnorodna oferta win, którą dzięki współpracy możemy oferować naszym pasażerom. Szeroka oferta Centrum Wina pozwala na regularne zmiany karty i wprowadzanie do oferty coraz to ciekawszych win, co w przypadku pasażerów klasy LOT Business Class i LOT Premium Class w rejsach długodystansowych jest niezwykle istotne i bardzo cenione. Dodatkowymi atutami naszej współpracy są wspólnie przedsięwzięcia marketingowe, takie jak dni win i cydru cyklicznie organizowane w LOT Business Lounge Polonez oraz profesjonalne szkolenia dla personelu pokładowego i personelu obsługującego nasz salonik na lotnisku w Warszawie - podkreśla Anna Czabowska, product expert PLL LOT.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,53

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8561

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 703894

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane